Wpis z mikrobloga

  • 8
@Gawol_1 teraz zablokował chodnik, miejsce parkingowe, ścieżkę rowerową i jezdnię/torowisko. To już mógł chociaż na tej ścieżce tylko stanąć a nie zablokować wszystko co się dało.
  • Odpowiedz
@kaef_v2 powodzenia nawet 35m, to jest bus pełen mebli człowieku. Postoi 2h i odjedzie, jakby miał te 70m.jeszcze nosić to to jest nagle kilka h noszenia wiecej


@Ko_Otu: to nie ma znaczenia czy 35m czy 350m. Dlaczego ktoś ma #!$%@?ć infrastrukturę drogową za moje podatki, bo się przeprowadza i nie potrafi zamówić usługi nie działającej niezgodnie z prawem xd
  • Odpowiedz
miał zablokować torowisko, aby jaśnie pan pieszy mógł sobie całą szerokością przejść? Rozładuje i odjedzie. Całego dnia to nie zajmie.


@basic_error: w ogóle tam #!$%@? nie powinien stawać xD
  • Odpowiedz
  • 18
@malinq uwielbiam argument o infrastrukturze drogowej za czyjeś podatki XD. I ile byś wycenil szkody które wyrządziła ta dostawa?
Ludzie #!$%@? ogarnijcie się xD

Przypominała mi się sytuacja gdzie jako 16 latek pomagałem sąsiadce z naprzeciwka lvl80+ nosić drewno do stodoly. Przyjechali z dostawą zrzucili ze kilka desek że spodu wychodziło na ulicę. Po 2h noszenia gdzie zostało gdzieś 60% przyjechała policja że ktoś na mnie doniósł i z 5h pracy zrobiło
  • Odpowiedz
@basic_error: no właśnie przeprowadzki potrafią cały dzień zająć. Pracowałem jako kierowca w przeprowadzach i po prostu sie pare dni wczesniej zalatwialo od spoldzielni zajecie miejsc parkingowych, lub od miasta zajecie pasa drogowego, pacholeczki i cyk. Tylko wtedy trzeba się wysiić telefonem i czasem zapllacic pare groszy.
Jak samodzielnie sie przeprowdzalem, to dalem karteczki rano na 2 miejscach parkingoych, ze bedzie bus przeprowadzkowy i nikt mi miejsc nie zajal. Jakbym to zrobil
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@kaef_v2: dla zwykłego Kowalskiego wygląda na kierowcę buraka ale wystarczy na tydzień zatrudnić się w podobnej firmie co owy kierowca a zrozumiesz. Na mnie też niemcy nie raz dzwonili bo zastawiałem ścieżkę rowerową i część chodnika ale za każdym razem jak przyjechali to było pytanie ile czasu potrwa załadunek/rozładunek i to wszystko. Trzeba być człowiekiem a nie zarozumiałym chamem który tylko czeka na #!$%@? kogoś.
  • Odpowiedz
wróciłeś uwagę właścicielowi samochodu i kazałeś mu przeparkować, czy odważny to jesteś tylko anonimowo w necie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thomasx17: zwrócenie komuś uwagi, na nieprawidłowe parkowanie wymaga odwagi? XD

robię to za każdym razem jak widzę, że kierowca siedzi w źle zaparkowanym aucie. Nie wiedziałem, że jestem dzięki temu odważny xD

  • Odpowiedz
  • 3
@kaef_v2:

rozumiem, że jak pojadę do piekarni po chleb, to też mogę stanąć pod samymi drzwiami? Przecież tylko włożę chleb do bagażnika i pójdę dalej.


Nie widzisz w tym żadnej różnicy? Przy rozładowywaniu i noszeniu mebli, a wejściu do piekarni?
W takim razie, albo jesteś młotkiem, albo trollujesz.
  • Odpowiedz
tydzień zatrudnić się w podobnej firmie co owy kierowca a zrozumiesz.


@Bin_Laden: takie samo #!$%@? jak tłumaczenie kultury napiwków bo w gastro #!$%@? zarabiają to trzeba dać pod stołem

Twoja praca zmusza Cię do łamania przepisów? To ją #!$%@? zmień.
  • Odpowiedz
  • 0
@malinq co to piszesz ma się nijak do tego co wrzucil op.
Podałeś przykład chodnik przy galerii który pewnie okupowany jest 24h/7.

Op podaje przykład dostawy mieszkań przy przeprowadzce (reklama na busie) gdzie nawet 1 przeprowadzka na rok to sporo i każde pieniądze postawie ze takich szkód jak pokazałeś ten samochód nie narobi
  • Odpowiedz
Nie widzisz w tym żadnej różnicy? Przy rozładowywaniu i noszeniu mebli, a wejściu do piekarni?

W takim razie, albo jesteś młotkiem, albo trollujesz.


@sredniego_poziomu_powrutowiec: różnica jest taka, że osobówką po chleb nie #!$%@? tak chodnika jak śmieć furgonetką.

Nie widzisz różnicy? W takim razie jesteś albo młotkiem, albo trollujesz.
  • Odpowiedz