Wpis z mikrobloga

@kaef_v2: ej, bo ja serio nie rozumiem tego bólu dupy. Gdyby nie zostawił nawet przejscia, to bym rozumiał, ale tam spokojnie osoba niepelnosprawna wózkiem przejedzie, a chłopa pewnie za 5 minut nie będzie. Co innego, gdyby wjechał w miejsce, gdzie zniszczy podłoże, ale wątpię, że w tym miejscu kostka została położona w tak znacząco gorszy sposób, że chłop tym busem naruszył strukturę
  • Odpowiedz
@Frygus96: ja już swoje powiedziałem, to że ty mi każesz być potrąconym staruszkiem żeby widzieć problem w dostawczakach zawalających pół chodnika i bramę to już raczej twój problem, ja nie muszę się tłumaczyć kim ja jestem i na twoje dziwne pytania nie ma co się produkować xD. Pozdro byku, chwała wielkiej polsce samochodwej.
  • Odpowiedz
@Dinth: Jak pracuje to płaci podatki, więc masz coś z tego.


@maciss: Kazdy pracujacy placi podatki, a nikomu nie naleza sie specjalne wzgledy tylko dlatego, ze wykonuje swoje obowiazki i placi zobowiazania.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Przepisy to bardziej wskazówki niż dokładne wytyczne. W tej sytuacji mógł tak zaparkować jak miał dużo do zabrania jak jedno krzesło to nie mógł :P

Więce luzu, empatii, kreatywności, wolności i uprzejmości a w tym kraju będzie się żyć lepiej.
Dobro ludzkie i pomaganie sobie nawzajem > przepisy
  • Odpowiedz
@Krystian19922: A ja gardzę tobą. Nie znasz mnie i najlepiej oceniać wszystkich z góry. W normalnym cywilizowanym kraju nikt by nie niem problemu do takiego człowieka wykonuje tylko swoją prace, ale nie w Polsce trzeba takiemu #!$%@?ć jak tylko można. Jak ty się przeprowadzasz też stawiasz auto 2km od miejsca docelowego i też wszystko nosisz. Ha tfu na takich januszy jak Ty !!!!!
  • Odpowiedz
@Dinth: Każdy? nie bo niektórzy na czarno robią,
Nikomu? są pojazdy uprzywilejowane.
To ty się przyczepiłeś, że nie robi tego charytatywnie, to wyszło jakbyś miał mentalność z komuny, zarabianie było czymś złym, brakuje jeszcze "cholerny prywaciarz!" On dokłada się do budżetu, co nie można powiedzieć o bezrobotnych marudzących pasożytach.
  • Odpowiedz
@Dinth: Każdy? nie bo niektórzy na czarno robią,


@maciss: No dobra. My tez nie wiemy, czy przeprowadzki z filmiku rzeczywiscie zaplacili podatek dochodowy, czy moze przyjeli naleznosc pod stolem?

Nikomu? są pojazdy uprzywilejowane.

No sa, tyle ze to umocowany prawnie wyjatek.

To ty się przyczepiłeś, że nie robi tego charytatywnie,

Wrecz przeciwnie, przeczytaj jeszcze raz moj post. Przyczepilem sie do PRLowskiej mentalnosci kombinowania jak tu zarobic a sie nie narobic.
  • Odpowiedz
@Dinth: Liczy się efekt pracy a nie żeby narobić się, to właśnie ludzie z komuny mają taką mentalność, rób nie ważne co. Zresztą to nie jest żadne nienarobienie się, tylko ułatwienie ciężkiej pracy. Coś ci nie wyszedł ten nielogiczny przykład który nie pasuje w ogóle do sytuacji.
  • Odpowiedz
@maciss: Wrecz przeciwnie, przyklad jest swietny, bo przeprowadzki nie biora (sporych) pieniedzy za przeniesienie mebla przez prog, tylko za doniesienie go do vana. Byc moze zleceniodawca by sobie poradzil samemu z przeniesieniem przez prog, ale... nie mogl zaparkowac na chodniku wiec musial zaplacic kilkaset-kilka tysiecy robotnikowi za przeniesienie tego.
  • Odpowiedz