Wpis z mikrobloga

rozumiem, że jak pojadę do piekarni po chleb, to też mogę stanąć pod samymi drzwiami?


@kaef_v2: mało co rozumiesz, jak wynika z twoich wpisów. Jeśli twój chleb ważyłby z 2 tony, to tak, byłbyś usprawiedliwiony...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 109
@Nieszkodnik:
mało co rozumiesz, jak wynika z twoich wpisów. Jeśli twój chleb ważyłby z 2 tony, to tak, byłbyś usprawiedliwiony...

Gdyby mój chleb ważył 1.99 tony, to jeszcze bym mógł?

Od ilu kilogramów można stawać pod drzwiami lokalu usługowego i zastosować chodnik i ścieżkę rowerową? Kurierzy tak robią z lekkimi paczkami, więc wnioskuję, że próg będzie niewiele wyższy niż waga bochenka chleba...
  • Odpowiedz
Gdyby mój chleb ważył 1.99 tony, to jeszcze bym mógł?


@kaef_v2: jeszcze byś mógł. Zresztą ty, jako niepełnosprawny (umysłowo), spokojnie możesz nawet wjechać do piekarni po ten chleb. Masz moje błogosławieństwo...

Kurierzy tak robią z lekkimi paczkami, więc wnioskuję, że próg będzie niewiele wyższy niż waga bochenka chleba...


@kaef_v2: spokojnie, kurierzy mogą parkować i kilometr dalej, jak mają lekkie przesyłki. Wprawdzie swoje zamówienie otrzymasz po tygodniu (bo doręczenie jednej zajmie
  • Odpowiedz
@basic_error: miął dostosować samochód do miejsca. Rozumiem, że jak będę miał przeprowadzkę to mogę stanąć w twojej bramie a ty się spóźnisz do pracy, za to ja będę miał mniej noszenia?
@TrocheSmieszne: do pralki możesz wziąć mniejszy samochód.
@elf_pszeniczny: nie było by łamanie prawa, jeżeli miałby zgodę zarządcy drogi (czyli zrobiłby "rezerwację").
@npwjsn: rozumiem, że ty się radośnie spóźnisz do pracy bo ktoś robi przeprowadzę i zablokuję drogę
  • Odpowiedz
@Gawol_1: Chłop ma chyba firmę, która zajmuje się przeprowadzkami. Wie jakiej wielkości ma auto i zna adres gdzie ma rozładunek/załadunek. Jak dogadywał się z właścicielem to mógł mu powiedzieć, że tam jest mało miejsca i żeby klient zajął wcześniej 2 miejsca obok drzwi. Jak @kaef_v2 wrzuci to miejskim to chłop dostanie mandat i wyjdzie jeszcze na tym na -. Jest to pewna niedogodność po stronie klienta, ale przeprowadzasz się co parę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@kaef_v2: ale się zesrałeś chłopie, a sam stoisz jak #!$%@? na ścieżce rowerowej, żeby zrobić foto z przyczajki. Rozumiem, że w ramach obywatelskiego obowiązku, zwróciłeś uwagę właścicielowi samochodu i kazałeś mu przeparkować, czy odważny to jesteś tylko anonimowo w necie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaef_v2: Ale się tu wszyscy zesrali xD Dobra robota OPie za te zdjęcia, mam nadzieje, że go zgłosiłeś.
Do dzbanów krytykujących OPa, jeśli nie ma warunków do normalnego parkowania, to mogli wziąć mniejsze auta i zrobić dwa kursy, albo nie podejmować zlecenia.
  • Odpowiedz
@kaef_v2: na wykopie powinny być jakieś semi-plusy, bo OP ma tyle samo racji co się czepia ¯\_(ツ)_/¯ 70m to już dużo na noszenie całego samochodu mebli
  • Odpowiedz