Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot gdyż dzisiaj pozbyłem się przysłowiowej "pętli na szyi" i po niespełna 3 latach spłaciłem kredyt hipoteczny. Od teraz Glapa i jego konferencje będą oglądane na totalnym luzie. Być może za jakiś czas wezmę kolejny kredyt na dom ale cieszmy się chwilą i korzystajmy z wolności! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#kredythipoteczny #finanse #mieszkanie #banki
czympyrympym - Mirki, pijcie ze mną kompot gdyż dzisiaj pozbyłem się przysłowiowej "p...

źródło: comment_1648475648zHfF67AWVYZR2H0axT0nYN.jpg

Pobierz
  • 58
Mirki, pijcie ze mną kompot gdyż dzisiaj pozbyłem się przysłowiowej "pętli na szyi" i po niespełna 3 latach spłaciłem kredyt hipoteczny. Od teraz Glapa i jego konferencje będą oglądane na totalnym luzie. Być może za jakiś czas wezmę kolejny kredyt na dom ale cieszmy się chwilą i korzystajmy z wolności! ( ͡º ͜ʖ͡º)


@czympyrympym: Gratuluję. Pamiętaj o wykreśleniu hipoteki.
  • 0
@pwone kredyt był średni, jak na polskie standardy jednak mnie również dotknęła podwyżka stóp, a to nie koniec zabawy więc cieszę się, że nie będę już musiał brać w tym udziału.

@blisher miałem tego "trochę" więcej. No ale właśnie, najważniejsze słowo to MIAŁEM.

@normanos mea culpa, nie ma przysłowia z tym wyrażeniem. W każdym razie, obaj wiemy o co mi chodziło.