Wpis z mikrobloga

Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny. #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@ethics: 2 kłamstwo w tym samym wpisie. Jak ja mam cie traktować poważnie jak ty tylko kłamiesz cały czas?

"Program „Rodzina 500 plus” to odpowiedź na niskie wskaźniki demograficzne w Polsce. Program ma być przede wszystkim zachętą do posiadania dzieci. Szacuje się, że w wyniku działania programu do 2026 r. urodzi się dodatkowo 278 tys. dzieci."

https://www.gov.pl/web/rodzina/rodzina-500-plus-ruszy-w-kwietniu-2016-r-2

czy może specjalnie tak kłamiesz żeby wyszło na Twoje? Spytaj matki czy jej nie
  • Odpowiedz
mózg

optymista...


@kryptonim_putas: ty wielki mózg, gdzie są twoje argumenty?

Powiedz mi, skoro taki jesteś nie partyjny. Nie patrzysz czasem krytycznie na to co się dzieje? Dyplomacja na poziome ZERO niema znaczenia? To że w UE jesteśmy traktowanie jak upośledzony debil jest ok? Brak kasy z UE w imię wojenki politycznej jest ok? Serio zero przebłysku w tym twoim wielkim ptasim mózgu? Serio w tych swoich 30 letnich obserwacjach nie ma
  • Odpowiedz
Tak lepiej było w PL jak dostawaliśmy kasę z UE a nasz rząd nie był na salonach persona non grata. No ale mamy za to średniowieczne prawo - zakaz aborcji.


@Sarza01: haha i tu cię boli, że twoja konkubina nie może od tak sobie wyskrobać bękarta. W dupie tak na prawdę macie gospodarkę. Wam tylko zależy na ruchaniu i aborcji.
  • Odpowiedz
@ethics:
a spoko. jedno kłamstwo tu jedno tam. Nic się nie dzieje. To tylko PIS i jego metody. xD

szybko odwracamy kota ogonem i atakujemy personalnie. Byle się czegoś złapać.
ale jesteś mały, śmieszny i żenujący.

musiałem Ci kłamco napisać co osiągnęliśmy dzięki tej kłótni z UE bo ty nawet nie kojarzysz co było 5 lat temu. Ty musiałeś się tego złapać i rozmazać to jak gówno poprzez swoje urojenia xD
  • Odpowiedz
@Sarza01:

Powiedz mi, skoro taki jesteś nie partyjny. Nie patrzysz czasem krytycznie na to co się dzieje? Dyplomacja na poziome ZERO niema znaczenia?


Doprawdy? Zabawne, że piszesz to akurat pomiędzy wizytą wiceprezydenta USA, a piątkową wizytą prezydenta USA, który w wymowny sposób pomija w drodze do Polski z Brukseli, Berlin. Czekaj co w piątek powie, słuchaj go uważnie.

To że w UE jesteśmy traktowanie jak upośledzony debil jest ok?


Obawiam się,
  • Odpowiedz
Jak myślisz, dopłaty do aut elektrycznych zwiększają sprzedaż czy zmniejszają? Bo pwnie nikt badań specjalnie nie robił i ciężko o dowody. A do fotowoltaiki? A do termoizolacji budynków


@kryptonim_putas: nie wiem. To nie są tematy, które analizowałem i które mnie interesują. Może zwiększają sprzedaż. A może nie. A może zwiększają sprzedaż, ale podnoszą ceny.

Czy wprowadzanie programów socjalnych podnosi obciążenia podatkowe nakładane na przeciętną rodzinę? Czy zadłużanie państwa nie ma wpływu
  • Odpowiedz
rozkoszne <3


@kryptonim_putas: dziękuje. Staram się. Z chamami używać ich języka.

@kryptonim_putas: czekaj czekaj, co takiego mogło się wydarzyć, że przyjeżdża prezydent USA. Niech no pomyśle. Imieniny Andrzeja? Czy Jarka? Czy może coś się dzieje w regionie? Hmmmm no zastanówmy się.

Może mi napisz kto był ambasadorem USA w PL 2021? Co? Bo z tego co wiem to nie było ambasadora tylko Attaché który pełnił tą funkcje. W dodatku aktywista
  • Odpowiedz
Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny.


Skoro tak pięknie zaczynamy środę, to
  • Odpowiedz
@Sarza01:

Serio w tych swoich 30 letnich obserwacjach nie ma żadnego zgrzytu gdy nikt z zewnątrz nas nie lubi?

nas nie lubi


Jakbyś się jeszcze zastanawiał skąd się wzięło owo "lubienie" i kto pierwszy pisał o "lubieniu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kuklak: Z tym drukowaniem hajsu podczas pandemii to nie trafiłeś. Cała Europa wybrała ten scenariusz, cała wiedziała że zapłaci za to inflacją. Tylko my bardziej niż strefa euro.
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: typie mi chodzi o dyplomacje, rządy innych krajów, a nie zwykłych ludzi tak jak ty to przedstawiasz w swoim infantylnym podejściu.

Co mnie obchodzi szary brytol?! jaki wpływ ma na to rząd?!

jak zwykle uciekasz od istoty problemu bo tak łatwiej niż się z nim zmierzyć. Odwracasz kota ogonem jak dziecko które boi się mamy.

Pokaż mi te umowy handlowe wynegocjowane przez pis. Pokaż mi z kim nasz dyplomacja zacieśnia
  • Odpowiedz
@dplus2 na wykopie wystarczy napisać PiS jest bardzo zły i już ma się morze plusów. Ci antypisowscy fanatycy nawet ich osiągnięcia, takie jak dywersyfikacja energetyczna, przypisują Platformie, co jest skrajnie nieuczciwe.
  • Odpowiedz
Z tym drukowaniem hajsu podczas pandemii to nie trafiłeś. Cała Europa wybrała ten scenariusz, cała wiedziała że zapłaci za to inflacją.


@ghost18: Cała Europa poza wyborcami PiSu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TullamoreD: A pamiętasz jak jeszcze niedawno temu chodziłeś na nasyp jeść szczaw i mirabelki. Gdyby nie PIS o Tuskie syny wyprzedali by nie tylko Polskie nagrania i Polskie koleje linowe ale i KGHM i LOT a ty byś musiał Niemcom myć tyłki za 2 euro
  • Odpowiedz
  • 1
@dplus2 na wykopie wystarczy napisać PiS jest bardzo zły i już ma się morze plusów. Ci antypisowscy fanatycy nawet ich osiągnięcia, takie jak dywersyfikacja energetyczna, przypisują Platformie, co jest skrajnie nieuczciwe.


Prawda. Obserwowałem rządy PO na wykopie i było dokładnie to samo. Niestety obecna ekipa wykopu albo ma słabą pamięć albo gdy rządziło PO jeszcze nie mieli praw wyborczych :) na szczęście wyborcy nie składają się tylko z wykopu.
  • Odpowiedz