Wpis z mikrobloga

Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny. #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
@TullamoreD: jakieś wybory się szykują?
Wyprawa do Kijowa, "głośne" słowa na arenie międzynarodowej (przynajmniej dobre do propagandy "kim my nie jesteśmy"), zwalczenie korona wirusa, tzn. zniesienie maseczek za tydzień oraz ciagle grillowanie Tuska, a teraz kreowanie jako współwinnego wojny (XD) na deser.

Idealna podkładka do szopki pt. "my o Was dbamy jak nikt inny, kto Wom tyla doł" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
skąd taki wysryw antypisowskiego gówna w gorących i do tego wstawionych w tej samej godzinie? znowu jakiś sok z buraka działa?
  • Odpowiedz
@Kuklak: jaka prawda koleżko? zwiększona inflacja? załamanie gospodarcze? popatrz sobie na światową gospodarkę, wszędzie jest inflacja i stagnacja rozpoczynająca kryzys ale z jakiegoś powodu pewna grupa, chce zwalić sytuację światową na PIS :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@TullamoreD: chciałbyś, ale to niemozliwe, w Polsce nikt ogarnięty się do polityki nie pcha bo to szambo, ogarnięty człowiek woli pracować w sektorze prywatnym i kosić hajs za uczciwa pracę a nie za przekręty, albo w ogóle emigruje. Poza tym obywatele nigdy nie wybiorą nikogo ogarniętego do polityki, bo człowiek ogarnięty, inteligentny jest postrzegany w Polsce jako zło, przynajmniej przez tę znaczną część wyborców którzy głosują za obecnie rządzącą partią.
  • Odpowiedz
@dplus2: wszędzie rozdają 40 mld na program zwiększenia dzietności, który zmniejsza liczbę urodzeń? Wszędzie kradną 70 mln na wybory które się nie odbyły? Wszędzie dają 2 mld rocznie na partyjną telewizję? Wszędzie zamknęli biznesy na ponad rok, wydrukowali 200 mld pustego pieniądza i tym samym zrujnowali gospodarkę? Wszędzie mają największą śmiertelność od II wojny światowej? Wszędzie na koniec pensji pandemii wprowadzają burdel prawny i podatkowy, żeby ludziom się jeszcze gorzej żyło?
  • Odpowiedz
@Kuklak: Nie wiedziałem że PIS rządzi w całej europie środkowo wschodniej, które podczas tego cyklu koniunkturalnego najbardziej się rozwijały i obecnie mają najwyższą inflację xD
Zobacz sobie jeszcze raz tabelkę z inflacją ziomuś. Zapewne wszędzie tam było 500+ PISu xD
  • Odpowiedz
@dplus2: ale #!$%@? mnie obchodzi cała Europa środkowa. Odpowiedz merytorycznie na to, co napisałem:
40 mld na 500+ - efekty brak
2 mld TVP - partyjną propaganda
70 mln na wybory sasinowe
100 000 nadmiarowych zgonów
Burdel prawny tzw. Polski ład

Za którą z tych rzeczy odpowiedzialna jest koniunktura światowa?
  • Odpowiedz
@dplus2: ale #!$%@? mnie obchodzi cała Europa środkowa. Odpowiedz merytorycznie na to, co napisałem:

40 mld na 500+ - efekty brak

2 mld TVP - partyjną propaganda

70 mln na wybory sasinowe

100 000 nadmiarowych zgonów

Burdel prawny tzw. Polski ład


Wy serio udowadniacie, że antypis to po stokroć większa bieda umysłowa niż największy pisowski beton.

i tym samym zrujnowali gospodarkę?


Tymczasem zrujnowana POWTARZAM zrujnowana gospodarka:

- stale w top3 wzrostu
  • Odpowiedz
40 mld na 500+ - efekty brak

W każdym kraju Unii Europejskiej są dodatki takie same lub wyższe co 500+

70 mln na wybory sasinowe

Przyczep się do absurdalnego referendum Bronisława Komorowskiego zwołanego desperacko między pierwszą a drugą rundą wyborów prezydenckich, które kosztowało 71 mln a niemal nikt na nie poszedł (frekwencja max 8%) bo była szopką wyborczą walczącego o reelekcję Komorowskiego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2015_roku

100 000 nadmiarowych zgonów

Wiadomo, że jak jest COVID
  • Odpowiedz
@dplus2: ale #!$%@? mnie obchodzi cała Europa środkowa. Odpowiedz merytorycznie na to, co napisałem:

40 mld na 500+ - efekty brak

2 mld TVP - partyjną propaganda

70 mln na wybory sasinowe

100 000 nadmiarowych zgonów

Burdel prawny tzw. Polski ład

Wy serio udowadniacie, że antypis to po stokroć większa bieda umysłowa niż największy pisowski beton.


@kryptonim_putas: Oni mają wyuczonych kilka powodów i klepią je w kółko bez większego przemyślenia
  • Odpowiedz
Jeszcze byczku zapomniałeś o wstrzymaniu kluczowych inwestycji (zakup Caracali- gdzie są z tego pieniądze?)


xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Widzę, że mamy tu eksperta od wojskowości. Przez 30lat nie mogliśmy dorobić się obrony przeciwlotniczej (w tym roku przyjeżdżają pierwsze baterie Patriotów), zakupiliśmy właśnie 250 najwyższej klasy czołgów, mamy zakontraktowane F-35 zdolne do przenoszenia broni nuklearnej i niespotykanych możliwościach jeśli chodzi o wzrost świadomości sytuacyjnej, HIMARS, Narew, Kraby, WOT, Apache

Nie khrwa, wszystko nie ważne. Wszystko to
  • Odpowiedz