Wpis z mikrobloga

Skoro tak pięknie zaczynamy środę to warto przypomnieć ze za coraz gorsza sytuacje w Polsce odpowiada tylko i wyłącznie PiS, żadna wojna na Ukrainie nie wyrządziła tyle krzywdy co słabe zarządzanie tej partii. Mam nadzieje ze kiedyś będzie to rozliczone. Chciał bym aby w Polsce był prawdziwy rząd który dba o dobro Polaków i ich interesów, nie ośmiesza Polski na arenie między narodowej i jest odpowiedzialny. #polityka
  • 140
  • Odpowiedz
Wina opozycji że pis nielegalnie wymienił sędziów trybunału? Wina opozycji że pis nienawidzi UE. xD ale jesteś śmieszny politruk.


@Sarza01: wg konstytucji sędzią się jest z mianowania prezydenta a nie z wyboru KRS. Starym komuchom w sądach się zaczął palić grunt pod nogami więc zrobili aferę na całą Europę aby czasem starych komuchów nie ruszyli nowi sędziowie.
  • Odpowiedz
Tam się takie rzeczy odpierdzielały że obecne afery wypadają blado.


@dplus2: no tak kiedyś kradli to niech teraz też kradną.

już tam Ci ktoś napisał wyżej

40 mld na 500+ - efekty brak
2 mld TVP - partyjną propaganda
70 mln na wybory sasinowe
100 000 nadmiarowych zgonów
Burdel prawny tzw. Polski ład

ale pamiętasz też pewnie TVP z tamtych lat? Pamiętasz?!
To sobie przypomnij kto szukał afer w PO. Kto
  • Odpowiedz
Już nie pamiętają o aferach gdzie ABW wkraczały do wolnych mediów i laptopy wyrywała z rąk dziennkikarzy.


@ethics: jeśli to jedyna afera, to przypominam, że nadal nie jest rozliczona - konkretnie udział PiS w niej, Falenta nadal nie jest przesłuchany, wiadomo o udziale rosyjskich służb w destabilizacji legalnej władzy w Polsce - także sorry, ale po latach widać, że ABW nie tylko miało prawo ale i wręcz obowiązek tam wejść.

Tymczasem
  • Odpowiedz
różnica jest taka że my tutaj plujemy na pis jako zwykli obywatele. A wy jesteście partyjniakami, w jakiś sposób przyklejonymi do państwowego cycka kożystacie na sytuacji i będziecie się nogami i rękami zapierać przed zmianą.


Nigdy nie pracowałem w budżetówce, nie mam żadnego związku z żadną partią. Ani ja, ani nikt z mojej rodziny, ale projekcje piękne.

kożystacie


()

kożystacie


()

Na szczęście przyszły
  • Odpowiedz
A jeśli pijesz do tych 700mld które UE wstrzymała to podzekuj swojej opozycji bo to dzięki niej jest ten cały spór.


@ethics: kolejny pajac za 30 groszy. Opozycja winna, bo PiS łamie prawo xD
  • Odpowiedz
kolejny pajac za 30 groszy. Opozycja winna, bo PiS łamie prawo xD


No to mam dla ciebie chyba złą wiadomość. Wieść gminna niesie, że od wczoraj jest już polityczna zgoda na odblokowanie KPO ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwróć uwagę na konstrukcję "polityczna zgoda". "Polityczna".

@AtoMan:
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: tak, wieść gminna niesie, że zlikwidują nielegalną Izbę Dyscyplinarną - co zapowiadają od jakiegoś czasu, że się "nie sprawdziła" - a co było warunkiem uruchomienia KPO. Także nie zesraj się, pisiorku bez godności człowieka.
  • Odpowiedz
ty z tymi pisowskimi tepakami wchodzisz w dyskusje? XD


@korwasito: Przepraszam. Od paru miesięcy sobie obiecuję, żeby nie czytać wiadomości i wpisów politycznych, ale ciężko jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a wiesz dzbanie, że współczynnik dzietności to nie to samo co liczba urodzin? XD

Współczynnik dzietności wzrósł po wprowadzeniu 500+, liczba urodzin nie, bo jest po prostu coraz mniej kobiet w wieku rozrodczym


@knur997: Pajacu, czy współczynnik dzietności wzrósł z powodu wprowadzenia 500+? Czy pomimo? Czy te 0,06 współczynnika jest warte 40 mld rocznie?
Program 500+ czyli 1,5 mln zł za dziecko. Za takie pieniądze można sprowadzić zrobić tyle dobrego, ale
  • Odpowiedz
Za takie pieniądze można sprowadzić zrobić tyle dobrego, ale lepiej #!$%@?ć na kiełbasę wyborczą od rządu miernot popieranego przez miernoty


@Kuklak: kolejny idiota co myśli, że jakby ludzie nie dostawali by 500+ to polska byłaby mlekiem i miodem płynąca. Ta kasa by była #!$%@? na kolejne przetargi na rzeczy których nie potrzebujemy typu pałac saski.
  • Odpowiedz
kolejny idiota


@ethics: fajnie się nam tutaj przedstawiłeś. Nie bądź dla siebie taki surowy, na pewno masz inne zalety.

Ta kasa by była #!$%@? na kolejne przetargi na rzeczy których nie potrzebujemy typu pałac saski.

W jaki sposób z mojej perspektywy #!$%@? kasy na 500+ jest lepsze od #!$%@? na pałac saski? Kasa na 500+ została pożyczona. Jest szansa, że na coś innego by nie pożyczyli
  • Odpowiedz