Wpis z mikrobloga

Ukraina powinna stworzyć coś na wzór Mosadu Izraelskiego i porywać dzieci prominentnych polityków rosyjskich, gdyby nagle zniknęły córeczki putina ławrowa i pieskowa a na kreml zaczęły przychodzić pocztą paluszki córeczek to by szybko im fajna zmiękła.

PS. Tak wiem, że one mają ochronę, i niby niczym nie zawiniły ale na wojnie nie ma sentymentów, mimo wszystko Ukraińcy powinny coś pomyśleć i wysłać jakieś swoje najlepsze komando do tego, szkoda by było takich ładnych paluszków prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#europa #ukraina #rosja #wojna #putin
Pobierz 1.....2 - Ukraina powinna stworzyć coś na wzór Mosadu Izraelskiego i porywać dzieci p...
źródło: comment_1647773969U3E2mMR3MUXCNtkcPwxi3b.jpg
  • 35
@Dpdp: Na wojnie nie ma przegięcia, jak giną cywile na Ukrainie to nie jest przegięcie? I co putin by się popłakał w telewizji, że córeczka się do niego przestała odzywać a na kreml zaczęły przychodzić odcięte palce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@11262: Ja już wcześniej o czymś podobnym myślałem bo mogłoby to przynieść efekt jak w przypadku Czeczeni ale tak jak napisał @Dpdp popsuło by im
@Dpdp poczekaj jeszcze trochę, niech zginie więcej cywilów, niech Ruscy jeszcze bardziej zniszczą infrastrukturę, wtedy Ukraincom zostanie już tylko terror i nawet jeśli nie będzie centralnie sterowany, to na pewno rozleje się na Rosję. Ukrainie zostaną okrutnie zranieni ludzie z militarnymi umiejętnościami, moim zdaniem to będzie naturalna kolej rzeczy.
niczym nie zawiniły


@11262: Jak to nie zawiniły?

Żyją z hajsu pochodzącego z przestępstw :p

Jakby były niewinne, to odcielyby się od rodziców i ich krwawego majątku.

A tak to są tak samo winne mordów, jak kacap w BRDemie.