Wpis z mikrobloga

Ostatnio sobie myślałem, na podstawie tego co dzieje się na Ukrainie, co najbardziej opłaca się 30letniemu albo lekko przed 30tka bezdzietnemu facetowi mieszkającemu w naszym kraju. Otóż niestety najbardziej opłaca się mu wyjazd.

Aktualnie może on liczyć na wiele przywilejów od państwa takich jak np.: możliwość płacenia podatków i uczestniczenia w redystrybucji jego dochodu dla innych osób, może on zostać wyrzucony z domu bez wyroku sądu, wystarczy, że jego partnerka powie, ze ją bije i taki koleś przy panach policjantach zalicza wyjazd, może wziąć udział w kursach skierowanych specjalnie dla kobiet, które, a sory nie może, bo nie jest kobietą, ale wreszcie może mieć szansę być powołanym do wojska jako mięso armatnie, chociaż te zawodowa armię to on utrzymywał że swoich podatków jak pracował i gdy wybuchnie wojna to może mieć dwóch wrogów, jednego będącego najeźdźcą, a drugiego wewnętrznego, który nie da mu opuścić terytorium państwa, na którym toczą się walki, a jak będzie próbował to go wtrąci do pierdla albo zabije.

#ukraina
  • 79
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Nie uciekniesz przed podatkami, samotny facet jest #!$%@? w kazdym kraju. Kiedys bylo to w ramach zachety do zalozenia rodziny, obecnie jednostki wybrakowane nie maja na to szans wiec jest to #!$%@? niewolnika tak naprawde. Ale pocieszę Cie, zycie szybko mija.
  • Odpowiedz
No tak jest trzeba będzie przypominać o takich rzeczach feministkom bo w czasach pokoju ktoś o tym zapomniał chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) A nie, przecież kobiety tez są odważne, silne i umieją walczyć bo tak pokazują ostatnio na filmach


@Rafaello91: No właśnie, gdzie te silne kobiety? Te nastolatki, co 2 dni od apokalipsy biją się jak komandosi?
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Jesus, ten portal jest tak antykobiecy ze już mi niedobrze.
Przegrywy, blackpille, spermiarze, już się tych wysrywów nie da czytać- czytasz sobie dwa zdania i myślisz ze w końcu normalny tekst a tu zawsze gdzieś jakieś zdanie #!$%@? się w kobiety.
To rani moje patriarchalne serduszko grzecznej żony.
I NIESAMOWICIE #!$%@?
  • Odpowiedz
ten portal jest tak antykobiecy


@BBQx: ten kraj jest antyrównościowy
nie widzę powodu dla którego jest aż taki rozstrzał w wieku emerytalnym między kobietami i mężczyznami, można to rozwiązać w o wiele mądrzejszy sposób, np. ucinać rok za urodzenie dziecka ale teraz bezdzietna kobieta która nie przyczyniła się w większym stopniu od bezdzietnego mężczyzny do rozwoju społeczeństwa może iść wcześniej na emeryturę.
To rani moje serduszko egalitarysty który nie uważa kobiet
  • Odpowiedz