Wpis z mikrobloga

@GlodnyJestem: Ja bym się cofnął do 2012 roku, Euro z Ukrainą, człowiek jako student non stop natrzepany łaził po Poznaniu, wszędzie różne flagi a najwięcej Irlandii, ahhh. Powiedział człowiek słowo po angielsku to wszyscy zagraniczni Cię zaraz klepali po plecach i zapraszali na piwo. Jak pomyślę, że najbardziej podobał mi się stadion w Doniecku, którego praktycznie nie ma... (,)
a każdy myślał że armia ukraińska jest tak słaba że nawet my byśmy ich wciągnęli nosem a co dopiero putek.. jak to czas rewiduje pewne poglądy


@mial85: Pisałem to już ze dwa lata temu jak nie lepiej to dostałem fale minusów. Armia Ukrainy raz że obyta w boju to sporo sprzętu ma lepszego niż my albo porównywalnego ale znacznie więcej. Poza lotnictwem nie widzę u nas wielkich przewag. Jak pisałem że
Armia ukraińska jest słaba, tylko większa od polskiej akurat. Przecież oni dostali przeogromne wsparcie od NATO i dlatego się trzymają


@Shatter: Ukraina ma parokrotnie lepszą obronę przeciwlotniczą niż my.Gdybyśmy stracili nasze f-16 to Rosja latałaby u nas jak u siebie i niszczyła co chce. Oczywiście bez nato. No ale już prawie mamy nowe systemy przeciwlotnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°) z paroletnim opóźnieniem ale już tuż tuż.
@Koniasz: No przecież napisałem, że ich armia jest większa, ale to nie znaczy, że ona jest silna. Bez wsparcia zachodu nie mieliby za bardzo czym walczyć z ruskimi obecnie
Bez wsparcia zachodu nie mieliby za bardzo czym walczyć z ruskimi obecnie


@Shatter: A my byśmy mieli ? Jakbyśmy po 10 dniach się bronili na linii wisły to uważam za bardzo optymistyczny wariant. Realistyczny to bardziej odra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GlodnyJestem: wspaniały był to rok dla mnie, nie zapomnę go nigdy
W 2019 z kolei zacząłem nabierać podejrzeń, rozgrzana do czerwoności gospodarka, ludzie podróżujący na absurdalną skalę. Zacząłem się zastanawiać kiedy to jebnie. A potem w 2020 wiemy co było, wystarczyły 3 miesiące