Wpis z mikrobloga

@GlodnyJestem: Ja chyba podświadomie czułem, żeby cisnąć z życia ile się da, bo w 2019 żylem i pracowałem na wspomnienia na 1000%. Akurat koniec studiów i więcej czasu spędzane poza domem niż w domu. Zamiast jednej podróży zagranicznej zrobiłem 4, w tym jedna do Rosji - kto by pomyślał, ze to będzie pierwsza i ostatnia okazja zobaczyc ten kraj przez najbliższe lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mial85:

@GlodnyJestem: a każdy myślał że armia ukraińska jest tak słaba że nawet my byśmy ich wciągnęli nosem a co dopiero putek.. jak to czas rewiduje pewne poglądy


@mial85:

Bo jest słaba, ale liczebna. Przy ciągłym jej dozbrajaniu, dowodzeniu przez sztab z USA i danych wywiadowczych jakie dostają dziwne byłoby gdyby nie byli w stanie zadawać dotkliwych strat ruskom.

Ameryka w Afganistanie też dostawała.
@Creed-Bratton: Nie popadajmy w paranoję i jakąś piwniczaną mitologię, pełno ludzi planuje kredyty i swoje relacje z bieżącą pracą na podstawie długich kalkulacji i uwzględniając różne ryzyka, na które są przygotowani. Sytuacja taka jak obecna uderza głównie w tych, których na takie rzeczy i tak nie stać - czyli aspirujących biedaśredniaków i prekariat, który nawet nie wie, czy mu smieciowki jutro nie wypowiedzą i czy landlord nie podwyższy czynszu o kilka
@keuaiBKonczylNocnomWartem: dla mnie 2011-2014 to były piękne lata. Piłkarsko: Euro2012, może nieudane dla nas pod względem osiągnięć, ale zapamiętałem to jako ogromną radość, flagi na każdym balkonie i wspólne oglądanie meczów z sąsiadami, później MŚ2014 i mecz Niemcy 7:1 Brazylia, który pozostawił mnie przed telewizorem z opadniętą szczęką. Rządziła PO, więc był to jeszcze czas gdy w Polsce i na świecie nie dorwali się do władzy jeszcze prawicowi populiści, a w
a każdy myślał że armia ukraińska jest tak słaba że nawet my byśmy ich wciągnęli nosem a co dopiero putek.. jak to czas rewiduje pewne poglądy


@mial85: bo byla slaba. gdyby nie pomoc innych krajow, prawdopodobnie Ukraina bylaby juz zdobyta.