Wpis z mikrobloga

Gdzie szukać gotowych rozpisanych diet pod zadaną kaloryczność? Redukcja here i potrzebuje diety dla osoby aktywnej (treningi 3-4 na tydzień) Zapłacę żeby mi ktoś taką rozpisał w oparciu o produkty z lidla czy biedronki. Jestem w wiecznym niedoczasie wiec nie chce sie zastanawiac nad tym co ugotowac na kolejne dni tylko dostać gotową rozpiskę i tylko wazyc rzeczy przed przygotowaniem. Nie lubię wywalać żarcia więc odpada jadłospis w którym kupuje coś, zjsdam z tego 1/5 a reszta idzie do kosza. Mirko pomusz.
#dieta #silownia #odchudzanie #redukcja
  • 3
Mi przypasował #huel i na nim jadę od kilku miesięcy. Kolację lekką tylko robię sam - pieczywka Wasa itp. z warzywami i zdrowymi "smarowidłami" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Adamvs: Ja polecam kanał policzona szama i playliste lunchboxy, upichcisz sobie coś na 3-4 dni, a śniadanie i kolacja to już moim zdaniem sprawa drugorzędna, po prostu balansujesz makroskładnikami. Ja od pół roku jem 2500kcal, 150-160g białka, 70-90 tłuszczy, ale bardziej w tej granicy ~80, no i reszta węgli, a tak na prawdę budowanie jadłospisu zaczynam od obiadu, reszta sama jakoś wpada. Tylko w tym przypadku warto mieć w lodówce pod
@Adamvs Monika Ciesielska ma jadłospisy w oparciu o Lidla albo Biedre - ostatnio wypuściła nawet ekspresową wersję diet, gdzie dużo się korzysta z pół - gotowców ( ͡º ͜ʖ͡º)