Wpis z mikrobloga

przypominam twoje stanowisko, gdy silownie otwierały sie pomimo zakazu ;)


@rand0mized: Gratuluję. Spędziłeś kilkanaście minut szukając 'kruczka' pośród moich postów i przeglądając je do roku wstecz? Szacunek.
ALe wciąż jakoś związku nie widzę także marna robota.

Hm a jak na silowni duzi chłopcy rzucają klamotem bo jest ciężki i Ty nimi gardzisz to to jest kuturalne?


@pansterydziasz: Ale To ty stwierdziłeś, że jest to niekulturalne dlatego zadałem Ci pytanie na
Moderator też widzę natural z małym siurkiem bo usunął


@pansterydziasz: Dziwne że usuwa wyzwiska i przekleństwa. Widać jednak moderator popiera moje podejście do kultury w dyskusjach, nie Twoje.
I godzinę później natrafiam na twój kolejny wysryw. Jak widać nie zmądrzałeś przez te dwa lata.


@rand0mized: Cóż, wciąż nie widzę związku między jednym tematem a drugim ale widzę nie planujesz mi go wskazać.
Dziwne że usuwa wyzwiska i przekleństwa. Widać jednak moderator popiera moje podejście do kultury w dyskusjach, nie Twoje.


@ATAT-2: Czyli kultura ma różne oblicza - gardzić można, przeklinać już nie - ok :)

Ale To ty stwierdziłeś, że jest to niekulturalne dlatego zadałem Ci pytanie na które nie odpowiedziałeś.


@ATAT-2: Mordo - wkurzyłbym się jakbyś nasrał mi na wycieraczkę bo to MOJA wycieraczka pod MOIMI drzwiami. Problem jest w tym,
są ćwiczenia, przy których staranne odkładanie ciężaru może być po prostu kontuzjogenne bo w momencie zakończenia ćwiczenia jest się w takiej pozycji, że zmęczone mięśnie mogły by gorzej stabilizować stawy


@Catmmando: Oczywiście, z tym się zgodzę. Jednak mówię o osobach które wręcz czerpią radość z jeb*nięcia sztangą o ziemię (pomimo wszędzie wiszących próśb aby tego nie robić) co by wszyscy dookoła widzieli ile to waży.
Podobnie jak na maszynach (np wyciąg)
więc odpuść ten wątek bo udowadnianie mi chamstwa kiedy jest się samemu chamem jest conajmniej słabe.


@pansterydziasz: xD

OK, jestem chamem bo nie podoba mi się zachowanie ludzi (swoją drogą niezgodne z regulaminem siłowni) w przestrzeni publicznej. Szanuję podejście.

Mogę pierdzieć raz po raz w tramwaju, szczać zaraz obok chodnika, walić wódę na przystanku - a ty nie możesz zwrócić uwagi ani moich zachowaniem gardzić bo będziesz niekulturalny. Nie no, logiczne.
@ATAT-2: Ty dalej swoje... Pierdzenie w komunikacji to nie to samo co walnięcie o ziemię 300kg po martwym... Czego Ty nie rozumiesz? Nie zgodne z regulaminem? Wiesz ile klubów zakazuje w ogóle wykonywania MC? I co? Uważasz, że to jest logiczne na siłowni? WTF typie.
Pierdzenie w komunikacji to nie to samo co walnięcie o ziemię 300kg po martwym...


@pansterydziasz: Ale dlaczego? Bo Ty tak uważasz? Może mam taką zachciankę jak ty waląc ciężarem o ziemie?
Pierdzącym możesz gardzić, a rzucającym hantlem i krzyczącym już nie bo to 'niekulturalne'?

Wiesz ile klubów zakazuje w ogóle wykonywania MC? I co? Uważasz, że to jest logiczne na siłowni?


@pansterydziasz: 'Typie' nie mówie o tym co jest logiczne
Ale dlaczego? Bo Ty tak uważasz? Może mam taką zachciankę jak ty waląc ciężarem o ziemie?

Pierdzącym możesz gardzić, a rzucającym hantlem i krzyczącym już nie bo to 'niekulturalne'?


@ATAT-2: Dobra nie wygram z Tobą. Nie można robić martwego ciągu na siłowni, na której robi się martwe ciągi i rzuca się ciężarem. Seems legit. Nie ma o czym gadać. Daj znać tym wszystkim koksom żeby nie rzucali 300kg klamotem bo tak
@ATAT-2: Przeciez odpowiadam na kazde Twoje pytanie. Ok rozumiem, jest regulamin trzeba przestrzegać, ale to jest absurd. Przy okazji dla mnie absurdem jest gardzenie ludźmi którzy ciężko ćwiczą. O to mi tylko chodzi. Chcesz gardź nimi - tak naprawdę koniec końców i tak oni będę mieli na Ciebie #!$%@?, zrobią formę, a Ty dalej będziesz płakał pod prysznicem, że ludzie klamotem rzucają i drą papę. EOT.