Wpis z mikrobloga

Jak się zachowywać na #silownia ? Trochę #fobiaspoleczna Powiedzmy, że:
Wychodzę z szatni i co dalej?, idę sobie do sprzętu na którym chcę ćwiczyć, i ćwiczę? Zapytać jakiegos koksa czy będzie wyciskał ze mną na zmiane i ściągał tam i z powrotem ciężar z gryfu, bo za duży nie jestem i więcej niż 70% mojej wagi nie wycisne?

Chłop nie chce gnić w domu wyjść do ludzi poczuć się lepiej, ale sie boi. #mirkokoksy
  • 28
@BillyGugu mogą być przebiśniegi zerwane z ronda?( ͡º ͜ʖ͡º). Garnitur czy koszula w spodnie styknie? XD

Wiem tyle, żeby mieć resztki kultury czyli np odłożyć sprzęt na miejsce, ale nie wiem czy takie chodzenie w kółko szukając wolnego miejsca jest dobrym pomysłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@DzikiChleb: Pierwsze kilka tygodni nie bierz jakiś upatrzonych urządzeń tylko zrob sobie full body workout - od góry do dołu ciała. Na maszynach jest z reguły napisane jakie partie ciała demolują. Malutkie obciążenia i jedziesz.

Po tych kilku tygodniach sugeruje wziąć trenera na chociaż raz by Ci trening rozpisał na tyle dni ile możesz chodzić.

Edit: i w żadnym wypadku nie idz na 70% wagi, bo sobie krzywdę zrobisz. Technika potem
@DzikiChleb: przede wszystkim, to najpierw się dowiedz co będziesz na tej siłowni robił, a dopiero potem na nią idź, z gotowym planem i przynajmniej teoretycznym zrozumieniem jakie ćwiczenia jak wykonywać.
Trening siłowy to nie rowerowanie, że wsiadasz na rower, jedziesz wokół miasta i pyk, gotowe. Siłownie są pełne ludzi, którzy przychodzą bez żadnego pojęcia co będą robić, po co i dlaczego, nigdy nie osiągają żadnych efektów i tak szybko jak się
@DzikiChleb 1. Zależy od siłowni, ale czasami ludzie jak wchodzą do szatni, to mowią cześć albo siema wszystkim. Już bardzo rzadko się zdarza żeby ktoś jeszcze przybijał pione, to raczej na małych osiedlowych siłowniach. Ale raczej w 95% przypadków po prostu ludzie się do siebie nie odzywają.
2. Dobrze jest mieć ręcznik, który kładziesz pod dupe i plecy na maszynie. Lub przynajmniej przetrzyj nim, jak skończyłeś i na maszynie został Twój pot.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@DzikiChleb: najsampierw musisz znaleść największego kolesia na siłowni i #!$%@? mu z lepe na dziąsło. Tym samym zaznaczysz fakt że jesteś samcem alfa.
A tak na serio to miej plan na silownie ( co chcesz robić, jakie mięśnie, jakie maszyny bądź sztangi ci będą potrzebne). Wchodzisz dk szatni mówisz część i się przebierasz. Bierzesz ręcznik wodę i idziesz na rozgrzewkę. Następnie patrzysz na listę rzeczy do zrobienia i ja robisz. Jak
@DzikiChleb: Jak idziesz do sieciówki, to wchodzisz do szatni i się przebierasz - #!$%@? przywitanie. Jak do mniejszej siłki to wpadasz do szatni i mówisz "siema/cześć/elo/co tam wymyślisz za przywitanie). Przebierasz się i idziesz do miejsca gdzie jest Ci wygodnie i komfortowo się rozgrzać - dynamicznie, aktywacja gumami, jakieś małe cardio na start - jak czujesz. Jak masz gotowy plan, to rozkminiasz gdzie się to robi i czym. Ja przy swoim
@DzikiChleb: Nie zapomnij o klapkach jeżeli będziesz się mył po siłowni; warto zabrać tez zestaw świeżych ubrań. Co do zachowań, zazwyczaj wszyscy są dość uprzejmi jeżeli nie jesteś zbyt upierdliwy, przed 1 wizyta obejrzyj jakieś filmy dot. Podstaw, żeby nikt się nie śmiał jak będziesz #!$%@? jakiś dziwnych rzeczy.