Wpis z mikrobloga

Ten Konop to kręgosłup musi mieć z galarety od ciągłych fikołków. xD Pędzel, nie nazwałaś bezpośrednio oblecha pedofilem tylko dlatego, że youtube obciął by za to zasięgi. xD To nie jest żadna nadinterpretacja, sam tytuł to sugerował, a cały materiał kręcił się wokół tego. To, że później zmieniłeś narracje nie znaczy, że nie chciałeś przypiąć grubemu łatki pedzia. Wydźwięk był jasny i wiadomo jakie memy czy komenty były najpopularniejsze w całym temacie. xD

#leksiu | #teamx | #konopsky | #wataha | #wardega
FunkyMonkey - Ten Konop to kręgosłup musi mieć z galarety od ciągłych fikołków. xD Pę...

źródło: comment_1641799314kEWoV6gC3XgiwMxNSQ7TsT.jpg

Pobierz
  • 15
@Cztero4tomowy_: No to swoją drogą, ale wydaję mi się, że jak wydajesz jakieś "oświadczenia" to dobrze by było, gdyby były one napisane poprawnie. Tym bardziej że to nie jest kacperek2009 z kanałem na youtube, gdzie ma 10 subskrypcji, tylko duży kanał, który jak widać po ostatniej sytuacji, potrafi być mocno opiniotwórczy.
Przede wszystkim czy ktoś naprawdę jest zdziwiony jego zachowaniem? To zwykły szczyl który jakimś cudem dorwał się do koryta popularności i teraz doi tę krowę do granic możliwości. Szczyl o mentalności redaktorów z pudelku który zrobi wszystko żeby zgarnąć trochę tego fejmu i lansu. Zobacz jak on wygląda jak się zachowuje oraz, że od razu jak się stał popularny kupił czy tam wziął w leasing merca tak się nie zachowują normalne osoby.
@FunkyMonkey: ale to jest łeb, on cenzuruje w filmach slowa typu 'depresja' zeby mu zasiegow nie obcielo to niedziwne ze nie uzyl slowa 'pedofil' ale za to jednoznacznie to zasugerowal, dodatkowo nadal pozostaje przy narracji 'poszkodowanych dziewczyn' tylko jaki bedzie zarzut? xD
@FunkyMonkey: To czy użył słowa 'pedofil' czy nie, jest kompletnie nieistotne i dziwi mnie budowanie narracji obronnej wokół tego, jeżeli zajrzycie do kodeksu karnego to tam również nigdzie nie ma użytego słowa 'pedofil'... Nie trzeba zatem wprost użyć słowa 'pedofil' żeby komuś jednoznacznie zarzucić seksualne wykorzystanie małoletnich.
Mówiąc krótko, Konopski ma #!$%@? jak mu się do dupy dobiorą.