Wpis z mikrobloga

@metaxy:

Jestes mega inspiracja kolego.

Od czasu jak zobaczylem Twoj wywiad, ze codziennie cos robisz, wcielilem podobna regule do mojego życia.
I juz 397 dni cos robie. Dzien w dzien. Albo rower. Albo biegi. Albo spacer.

Ale najbardziej mi sie podobaja oczywiscie nie tylel same kwadraty co zabawa w max cluster oraz max square.

I w tym kontekście własnie mógłbys napisac jakie masz metody na zdobywanie trudnodostepnych kwadratow.

Bo jeżdze głownie
KomentatorTramwajowy - @metaxy: 

Jestes mega inspiracja kolego.

Od czasu jak zo...

źródło: comment_1640602707YQQuWKSS1a17ShYwo3H0C9.jpg

Pobierz
@topikPajak: czerwone to zaliczony kwadrat. Niebieski to największy kwadrat jaki można ułożyć z zaliczonych, zielony to największy cluster kwadratów, ułożonych w taki sposób, że żaden nie jest kwadratem zewnętrznym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@topikPajak: w czerwonych po prostu byłeś, zielone to największy klaster tych, które mają 4 sąsiadów góra, dół, prawo, lewo. Niebieski to największy kwadrat jaki da się zrobić z czerwonych kwadratów. Zwykle pokrywa się też z zielonym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@metaxy:


Jestes mega inspiracja kolego.


Od czasu jak zobaczylem Twoj wywiad, ze codziennie cos robisz, wcielilem podobna regule do mojego życia.

I juz 397 dni cos robie. Dzien w dzien. Albo rower. Albo biegi. Albo spacer.


@KomentatorTramwajowy: brawo, brawo. Jak już pewnie zauważyłeś wchodzi samo w nawyk i potem wydaje się normalne, że trzeba coś wyjść zrobić. A co do trudno dostępnych kwadratów. Zaciskasz zęby i jedziesz, jak już naprawdę
@Zielczan: @metaxy:

@topikPajak: w czerwonych po prostu byłeś, zielone to największy klaster tych, które mają 4 sąsiadów góra, dół, prawo, lewo. Niebieski to największy kwadrat jaki da się zrobić z czerwonych kwadratów. Zwykle pokrywa się też z zielonym.


Dalej nie rozumiem. Pół polski masz objeżdżona tak ze się przecinają linie dlaczego pole pomiędzy nie jest zielone? Co mu si się wydarzyć żeby pole stało się zielone? Dlaczego linie nazywa