Wpis z mikrobloga

@bajceps: Akurat jedzenie to teraz jest gorszej jakości. Gramatura produktów różnych również się zmieniła. Alkoholizm też jest . W dodatku intenet ogłupiający młodzież i dzieci. Tamte czasy i obecne mają swoje plusy i minusy, ale gdybym miał wybierać to nic bym nie zmienił i żył w szarych latach 90tych
@DamianooTrucker: Fajnie się czyta tutaj historie, jak to wszyscy handlujący ciuchami w latach 90. zostali milionerami a bazary, które funkcjonują do tej pory, biją rekordy popularności.

U mnie w mieście została na bazarze z ciuchami (bo warzywny to co innego) jedna alejka, na której stoi kilku zmarzniętych, skłóconych właścicieli, którzy podkradają sobie nawzajem klientów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Niestety jest tam też moja mama i próbowałam jej
@DamianooTrucker: a historia prosta. Veni Vidi Vici - poszła na zakupy, odchodząc od stoiska z warzywami, za winklem była sterta liści kapusty, a tam nasz Pazurek xd pewnie ruskie czy wietnamce na handel zwieźli egzotyczne zwierzęta i żółw był zbyt niemrawy, to go wyciepali. Tam był sanitarny dziki zachód, takie polskie wuhan