Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker: Miałem z bazaru buty zimowe w których chodziłem z 10 lat i nie chciały się rozlecieć. Nie wiem ile wtedy mogły kosztować...40zł? Okolice lat 2000. Teraz kupiłem w galeri w Wojasie buty za 600zł i po tygodniu oddałem na reklamacje bo w obydwu się podeszwa zaczęła rozklejać( ͡° ͜ʖ ͡°). Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: dzieciństwo ogólnie jest zajebiste, natomiast lata 90 i początek XXI w. to był syf, bieda, 20% bezrobocie, wojny gangów, korupcja policji, patologia na blokowiskach i #!$%@? po 16 h na dobę, żeby wyżywić rodzinę.

Lata 90 były fundamentem dzisiejszej gospodarki, ale za nic nie chciałbyś do nich wrócić.
  • Odpowiedz
Ja chyba żyje w alternatywnej rzeczywistości, ale byłem w ubiegłą sobotę na targu w Będzinie oraz niedługo później w 2 okolicznych galeriach i śmiem powiedzieć, że to galerie są na skraju wymarcia.
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker

@Disscord93 lubiłem te klimaty, targowanie się i te podłe hamburgery z budy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Takiego z budy to bym #!$%@?ł. Zawsze matka mi kupowała na koniec wycieczki po tym cudownym miejscu bo wiedziała, że ucieknę jak kupi mi wcześniej
  • Odpowiedz