Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Boże, nie mogę w to uwierzyć. Od czasów studiów znam jedną parę. Tacy prawicowi konserwatyści. Wiecie, marsze dla rodziny, marsze niepodległości, kościół i głosowanie na Dudę w 2015. Chłopak nawet się oświadczył przed końcem studiów. I wszystko było fajnie do czasu gdy studia dobiegły końca. Rok później widzę tą laskę w Hiszpanii z jakimś Alvaro. Na zdjęciu podpis w stylu "nie bój się spełniać marzenia". No to niezła konserwatywka pomyślałem. Minęło parę lat. Patrzę dzisiaj - laska dodała sobie zdjęcie znowu z tym moim kolegą. Wrócili do siebie xD
Do czego zmierzam. Gość miał szansę zrozumieć jak działa świat, ale zamiast tego wybrał okopanie się w konserwatywnym światopoglądzie. Teraz będzie udawał, że nie jest cuckoldem, że to się nie powtórzy i ża ta laska na pewno go kocha.
#konserwatyzm #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b74b931a841e000b7de9a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2
SmutnyPomidor: Aha, a wiesz czy ona przypadkiem nie byla na wycieczce i tyle?
Jestem z facetem kilka lat, a jakbym pojechala do indii znajac zycie jakis hindus zgodzilby sie oprowadzic mnie po miescie i tez pewnie zrobilabym sobie z nim zdjecie i dala tego typu podpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedno, ze wychylilam nos w srednio bezpieczne miejsce, a drugie to obcowanie z innymi kulturami jest fajne.