Wpis z mikrobloga

@SynGilgamesza: Wyobraźmy sobie że каджа Годек startuje do wyborów z listy innej niż konfederacja. To absurdalna sytuacja! Tak samo absurdalna jest sytuacja, gdy mówimy o osobie nieco głupszej
  • Odpowiedz
@SynGilgamesza: Wiecie co jest najsmutniejsze? Że w tym momencie dajemy sobą tak na prawdę pomiatać bandą nieudaczników i frustratów, którzy ze swojej zawiści do innych chcą wszystkim wkoło psuć życie zasłaniając się jakimiś wyższymi moralnymi zasadami, które są tak na prawdę średniowiecznym bełkotem.
  • Odpowiedz
@Fajoski: to jest teoria wyznawcow Magicznej Waginy. Wg nauki przechodzenie przez drogi rodne jest po prostu nowym srodowiskiem zycia, gdyz w istocie to dziecko ktore wciaz jeszcze bylo w brzuchu matki jest praktycznie tym samym dzieckiem ktore wlasnie zostalo urodzone. Dzieci te toznia sie tylko doswiadczeniami ze srodowiskiem zewnetrznym.
  • Odpowiedz
@AidsFiesta: Ilu dzieciakom pomogłeś?
Ja rozumiem pieprzyć coś że "jestem za życiem", "aborcja to zło" a potem mieć w dupie pomoc dzieciakom. Rozumiem że jesteś za życiem i nigdy nawet pająka nie zabiłeś? Czy może zwierzęta można zabijać dla zabawy?
Ja szanuję każde życie, ale gdy płód zagraża życiu to osoba która jest zagrożona powinna mieć prawo wyboru.
Rozumiem że gdyby twoja kobieta była na miejscu tej kobiety z Pszczyny to
  • Odpowiedz
@MisterTwister: niby tak, zaraz by to była woda na młyn dla katolickich pro lajferskich oszołomów, że "agresywny lewak", czy coś w tym stylu, gdzie ja nawet lewakiem nie jestem, tylko centrystką. A ja po prostu nienawidzę jej za to, do czego się przyczyniła.
  • Odpowiedz