Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest więc wysokie IQ?
Domyślam się, że zajebiście, ale jak to się odczuwa na co dzień?
Wiedza sama wchodzi do głowy?
Na studiach nie ma trudnych przedmiotów?
Raz przeczytasz książkę i wszystko pamiętasz?
Zawsze jesteś pierwszą osobą która się śmieje po usłyszeniu kawału?
Wyłapujesz od razu kruczki i haczyki w nowej super ofercie operatora?
Nie robisz głupich błędów pisząc maile?
Umiesz przewidzieć każdy plot-twist w oglądanym filmie?
Pytam poważnie i liczę na odpowiedzi od osób, które mają to wysokie IQ potwierdzone jakimś miarodajnym testem.
#mensa #inteligencja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #616362de820612000adc4745
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 36
@AnonimoweMirkoWyznania: Główną zaletą jest to, że nigdy się nie stresujesz na jakąkolwiek trudną rozmowę. Przede wszystkim mam tu na myśli rozmowę kwalifikacyjną o pracę. Parę razy to przerabiałem idąc na rozmowę o pracę na kompletnym lajcie. Wiedziałem, że jak padnie pytanie na które nie znam odpowiedzi to nie powiem "nie wiem" tylko będę "pływał" (jak politycy często). Zrezygnowałem z MENSY - przeczytaj różne artykuły jakie minusy są gdy otoczenie wie, że
@AnonimoweMirkoWyznania: IQ to ch ale w jakimś teście mi wyszło kiedyś (nie fejsbukowym xD) ok. 140, więc się wypowiem.
Myślę, że jeśli w parze z tym IQ nie idzie wysoka inteligencja i dojrzałość emocjonalna to jesteś permanentnie wkur
*ny - nie umiesz wytrzymać, że świat jest beznadziejny i stale rujnowany przez kretynów. Wyobrażasz sobie jak dobrze mogłoby być gdyby ludzie nie byli głupi i samolubni, ale wiesz że tak nie będzie
CzlonekMensy: #niepopularnaopinia
Żeby nie było że mowie to bezpodstawnie to zaznaczę ze należę do mensy (149).
Ch*jowo jest miec wysokie IQ. Uważam że im człowiek głupszy tym bardziej szczęśliwy. Nie masz wtedy świadomości tego jacy niektórzy ludzie potrafią być głupi, nie frustrujesz się na to jak debilne decyzje niektórzy ludzie podejmują. Ja cały czas mam uczucie że jestem jakis oderwany od całego świata, że tu nie pasuje. Gdybym miał wybór wolałbym
@AnonimoweMirkoWyznania: mam 124 z mensy. Ogólnie myślę, że żyję jak normalny człowiek, może nowe zadania łapię za pierwszym razem i to by było na tyle, no może jeszcze mam dużo zainteresowań i ogólne pojęcie o świecie na dużo wyższym poziomie niż znajomi czy rodzina. Widzę, że wcześniej sporo osób napisało o #!$%@? się na otoczenie. Myślałem, że to tylko moja przypadłość. Jednak nie jestem sam XD
NiepełnosprawnaPłaszczka: @suqmadiq2ama: Jest dokładnie tak, jak napisałeś. Ponadprzeciętne predyspozycje zwykle robią z ciebie osobę samotną. Wszędzie widzisz błędy, głupotę, wszystko próbujesz poprawić, ulepszyć, uświadomić ludziom rozwiązania kwestii, z któymi się borykają, a nie potrafią znaleźć rozwiązań, choć dla ciebie jest to oczywiste. Tryskasz pomysłami, ideami, nieoczywistymi #!$%@?, które rozumieją tylko ludzie inteligentni, z dystansem do siebie i wyobraźnią, ale niestety spora część ludzi nie wyłąpuje i czuje się obrażona. Zwykle
Trochę mnie śmieszą te wpisy niezależnie myślących "mega inteligentnych" sfrustrowanych ludzi. Chyba jednak nie są tacy inteligentni skoro nie potrafią zdobyć przyjaciół, sieci kontaktów, budować relacji, zakładać firm, inspirować ludzi i cieszyć się życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)