Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko #!$%@?ło mi życie.
#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.
Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde
Kasy idzie że ja #!$%@?, 600 zł na same pieluchy, ktoŕych i tak szukam na promocji na allegro, a gdzie #!$%@? reszta kremy, podkłady, ubranka, leki
Mleko #!$%@? 50 zł z czego 1/3 paczki idzie w ściek bo drze się na mleko, robisz zwykłą porcje, a on wypiję ćwiartke butelki i koniec i tak 3x dziennie
Kocham swoje dziecko, ale moje życie i nerwy są #!$%@?. Chętnie bym skoczyl z mostu, ale nie pozwole żeby wychowywało sie bez ojca więc pomysł upadł.

Moja psychika jest #!$%@?

#dzieci #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c918fa79974000aff5c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 147
Dziecko #!$%@?ło mi życie.

#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.

Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee


@AnonimoweMirkoWyznania:

Kocham swoje dziecko


@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie wyglada to jak post kogos kto kocha dzieciaka. Wyobrazasz sobie sytuacje ze mowisz o kims "kocham ja/jego ale #!$%@?/#!$%@? mi zycie i jakbym wiedzial to bym wolal nigdy nie poznac"?

Kazdy z rodziny mówił, że pomoże a zostalem z tym sam. To ja
@AnonimoweMirkoWyznania lol było nie uczyć gówniaka noszenia na rękach. Mu nie bujalismy od początku I nikt nie musi tego robić po drugie jak cie nie stać na dziecko to na #!$%@? zalewales?
Moj mały ma alergie na białku mleka krowiego i jedna pucha mleka kosztuje mnie 90zl kupuje z regoly 6 na raz zeby nie jeździć co chwile ale mnie stać bo nie zalalem formy mając gowno pracę mlody ma już 11
stwierdziłem, że wygadam się tu


@AnonimoweMirkoWyznania: i to jest smutne, że czasami czujemy się tak samotni, że zostają nam przypadkowe osoby gdzieś w internecie, byłem kiedyś w takiej sytuacji, bo wydawało mi się, że jestem sam, słowo klucz to "wydawało", zawsze znajdzie się ktoś do pomocy, ale nie zawsze umiemy to dostrzec lub z tej pomocy skorzystać. Jeżeli to nie bait a prawdziwa tragedia, to trzeba się ocknąć i wziąć do
@diway szefie moj mlody też miał katar w mniej więcej wieku twojego dziecka tez czuwaliśmy ale mamy też takie coś co dajesz do odkurzacza i wysylasz dziecku gluty z nosa (wiem brzmi drastycznie ale jest 100% bezpieczne a potomkowi ulży ja jakis czas i wy będziecie mieć troszke spokoju) jak byl malutki tonaert się nie rzucał ale jak kilka mies później mial katar to hoopie w dwojke ciezko bylo go utrzymać. Możesz