Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko #!$%@?ło mi życie.
#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.
Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde
Kasy idzie że ja #!$%@?, 600 zł na same pieluchy, ktoŕych i tak szukam na promocji na allegro, a gdzie #!$%@? reszta kremy, podkłady, ubranka, leki
Mleko #!$%@? 50 zł z czego 1/3 paczki idzie w ściek bo drze się na mleko, robisz zwykłą porcje, a on wypiję ćwiartke butelki i koniec i tak 3x dziennie
Kocham swoje dziecko, ale moje życie i nerwy są #!$%@?. Chętnie bym skoczyl z mostu, ale nie pozwole żeby wychowywało sie bez ojca więc pomysł upadł.

Moja psychika jest #!$%@?

#dzieci #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c918fa79974000aff5c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 147
Mam 8 miesięczna córkę i mogę śmiało powiedzieć że #!$%@? głupoty.


@Qontrol: Znaczy co, jak Twoja córka tak nie miała to znaczy, że już żadne inne dziecko na świecie tak się zachowywać nie może? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: 600 zl na pieluchy, ze niby miesiecznie? Juz po tym widac ze bait i to #!$%@?. Jedna pielucha typu "pants" na allegro to przecietnie 70 gr. Za 600 zl masz 850 pieluch. 28 razy dziennie zmieniasz dziecku pieluche? xD. Ja po 18 miesiacach przykoksilem wlasnie, dawno nie bylem w takiej formie od tego podnoszenia dziecka i ciaglego biegania za nim xD.
@zeMadafaka: Bywały sytuacje że podczas zmiany pampersa obsikała nowego albo umazała nową kupą to musisz zmienić. Na początku idzie tego bardzo dużo bo dziecko pije tylko mleko ewentualnie rozwodnioną kaszkę, im dziecko starsze tym mniej bo zmieniasz dietę na bardziej treściwą.
@Qontrol: Mam córeczkę i opiekuje się nią żona oraz rodzina ja tylko się bawię z dzieckiem i chodzę do pracy.... :) Chłopie nie mów że zajmowanie się dzieckiem to taki cód miód. Jak nie starasz się o dziecko, to o dom, o pieniądze i kończąc dzień dopadają cię różne myśli...