Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko #!$%@?ło mi życie.
#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.
Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde
Kasy idzie że ja #!$%@?, 600 zł na same pieluchy, ktoŕych i tak szukam na promocji na allegro, a gdzie #!$%@? reszta kremy, podkłady, ubranka, leki
Mleko #!$%@? 50 zł z czego 1/3 paczki idzie w ściek bo drze się na mleko, robisz zwykłą porcje, a on wypiję ćwiartke butelki i koniec i tak 3x dziennie
Kocham swoje dziecko, ale moje życie i nerwy są #!$%@?. Chętnie bym skoczyl z mostu, ale nie pozwole żeby wychowywało sie bez ojca więc pomysł upadł.

Moja psychika jest #!$%@?

#dzieci #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c918fa79974000aff5c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 147
OP: Widzę, że już hejt na mnie poszedł.
Kazdy z rodziny mówił, że pomoże a zostalem z tym sam. To ja się wszystkim zajmuje + mam mega stresującą pracę. Dziecku nie okazuje negatywnych emocji, tłumie je w sobie, na psychologa mnie nie stać i nie mam na to czasu to stwierdziłem, że wygadam się tu

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@?, dziecko to nie debil. Nie wolno dziecka przesadnie rozczulac, bujac, trzymać blisko. Dziecko musi się nauczyć że może czasami być same, że nie zawsze dostanie to co chce itd bo inaczej będzie ciągle ryczeć.
@AnonimoweMirkoWyznania: chcesz pogadać pisz PW. Pieluchy w internecie drogie - najlepiej lidlowe/biedronkowe. Zamiast noszenia na rękach ogarnij chustę, dziecko jest bliżej - może będzie darło mniej ryja. Ustal sobie z matka jeden dzień wolnego, żeby nie zwariować. To normalne, że jeśli w twoim otoczeniu jest hałas, to źle na Ciebie wpływa.
@AnonimoweMirkoWyznania: daj spokój. Za bardzo przeżywasz. Ja, wróg cudzych dzieci teraz mam własne i jestem zakochany. Nic mi nie przeszkadza. A mam te same troski co Ty. Ale Ty masz problemy finansowe a nie problemy z dzieckiem. Po prostu zwalasz winę na nie zamiast przyznać się, że zawaliłeś sprawę z kasą, a teraz trzeba płacic i płacic. Lepiej myśl jak tu zarobic więcej.