Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko #!$%@?ło mi życie.
#!$%@? gdyby człowiek wiedział jak będzie to nigdy by się nie decydował.
Ciągły krzyķ, łeeee #!$%@? łeeeee
Kręgosłup i nadgarski jebnęly mi od noszenia, ale noś dalej bo inaczej drze morde
Kasy idzie że ja #!$%@?, 600 zł na same pieluchy, ktoŕych i tak szukam na promocji na allegro, a gdzie #!$%@? reszta kremy, podkłady, ubranka, leki
Mleko #!$%@? 50 zł z czego 1/3 paczki idzie w ściek bo drze się na mleko, robisz zwykłą porcje, a on wypiję ćwiartke butelki i koniec i tak 3x dziennie
Kocham swoje dziecko, ale moje życie i nerwy są #!$%@?. Chętnie bym skoczyl z mostu, ale nie pozwole żeby wychowywało sie bez ojca więc pomysł upadł.

Moja psychika jest #!$%@?

#dzieci #gorzkiezale

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #615c918fa79974000aff5c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 147
@AnonimoweMirkoWyznania ogólnie dzieci są straszne w obsłudze, od 3 do 6 miesiąca to jest horror, później zresztą też ale od 9 zaczyna być w miarę spoko. Mleka nie musisz wylewać, po prostu daj do lodówki a później możesz nawet zlać dwie butelki razem, no chyba że masz jakieś wyjątkowe okoliczności typu choroba. Darcie japy najprawdopodobniej wynika z kolki - za wiele na to nie poradzisz, trzeba jakoś przeżyć i nie telepać mocno
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli masz high need baby to współczuję, sam tak trafiłem z pierwszym. Praktycznie w ogóle nie spało, usypianie to 2 godziny na rękach, ciągle coś nie pasowało i ryk, pobudki o 3-4 rano i funkcjonowanie do 21...

I też mi wszyscy pisali, że przesadzam, że #!$%@? jestem ojcem, a ja po prostu fizycznie wraz z żoną odpadałem. Kolejne dzieciaki DO DZISIAJ dla mnie to coś niesamowitego, a minęło już prawie
@AnonimoweMirkoWyznania: ooo mistrzu powiem krótko - jeżeli płacze bo brzuszek go boli, ma kolkę, gazy to spróbuj koniecznie Kateter. Rurka cyk tam gdzie diabeł mówi dobranoc, mały rozgazowany i można wrócić do normalności. Sam przerabiałem milion różnych rzeczy i to póki co wygrywa. Jeżeli to problemy z brzuszkiem to chociaż daj temu szansę. 3m się tam rodzic i bardzo dobrze, że tłumisz negatywne emocje. Odbijesz sobie na starość jak będzie Ci
Biedne dziecko, już ma #!$%@? życie i zagwarantowane problemy psychiczne patrząc na twoje podejście. Idź na terapie-serio. Dziecko już jest i nic z tym nie zrobisz.


@somskia: Jeśli wpis to nie bait to chłop to pewnie w emocjach pisał. Z podejściem i miłością do dziecka to ma mało wspólnego. To trochę jak z psem, wiesz? Mam taką uroczą suczkę, kocham ją nad życie, skrzywdzić jej nie pozwolę, nigdy na nią ręki
@wojtas_mks: potwierdzam. Jak ktos nie miał high need baby to będzie pieprzyć ze ktos sobie nie radzi i #!$%@? rodzic. Ciężko sobie wyobrazić koniecznosc łażenia po domu ze stoperami w uszach, słuchawkami (najlepiej z anc), albo tego ze dziecko potrafi się obudzić 40 razy jednej nocy (10min snu i pobudka z darciem i usypianie itak w kolko). I ze trwa to dwa #!$%@? lata. Noc w noc.

Dla jednej matki spacerki
@xdrcftvgy:
Nie do końca.
Moje na samym początku swojego życia, zjadały 25-27 szt na dobę.
Po jakimś miesiącu, zaczęło spadać do jakiś 15.
Ale nie chcieliśmy z żoną, by się odparzało

A zmiana pieluchy swojemu maluchowi, szczególnie tak małemu, to przyjemność.