Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
Pobierz gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...
źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg
  • 134
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: a, zabudowana lodówka to pomyłka jeśli chodzi o przestrzeń w środku, przemyśl jeśli mieszkasz w więcej niż jedną osobę ;)
@TomaszG dziękuję! kupiliśmy lodówkę do zabudowy 190+ cm wysokości i użytkujemy jej już od 2 msc, ze spokojem wszystko mieścimy w 2 osoby, mamy jeszcze zapas miejsca więc nie mogę narzekać. Widzę drewno na frontach masz ułożone w pionie, mnie stolarz przekonuje na poziome ułożenie wtedy równo potnie płytę i będzie spójność po całuję długości, ale u Ciebie ten pion wygląda całkiem nieźle więc muszę tą sprawę przemyśleć :) co do wystających
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gooway: szafki górne mają głębokość ok. 35cm, szafki dolne 60cm (standard). Lepszym rozwiązaniem jest oświetlenie z frontu, wtedy bardziej doswietlasz blat roboczy. W przypadku oświetlenia po środku górnych szafek masz oświetlenie 16cm od ściany, gdzie środek blatu od ściany to 30cm. A co Chcesz dać między szafkami? Jeżeli dajesz Szklo, po montażu mebli (tak się przeważnie robi), to przy obniżonych frontach (i bocznych blendach), szklarz będzie musiał wycinać w szkle na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: 190cm może faktycznie wystarczyć ;) tak, wystające pawlacze są super pojemne, oczywiście potrzebna jest mała drabinka pod ręką lub trzeba wchodzić na blat ale w kuchni akurat zapasowe miejsce się przydaje. Dobre miejsce do trzymania rzadko używanego szkła, zastawy, zapasów suchego żarcia, rzeczy do pieczenia itd. Natomiast w tej kuchni trochę brakuje miejsca na rzeczy pod ręką, teraz z chęcią pomniejszyłbym przestrzeń w środku po to, aby od zewnętrznej strony
@Artiff: ja zrobiłem za piekarnikiem 10cm więcej miejsca niż potrzeba właśnie na cyrkulację powietrza, piekarnik tez jest z wenytylatorem z przodu. Może spróbuj w cokoliku zrobić kratkę wentylacyjna?