Wpis z mikrobloga

Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
Pobierz gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...
źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg
  • 134
@gooway: To aneks? Niech ten bar od tej strony będzie częścią salonu i do niego pasuje a nie do kuchni. Kuchnia zaczyna się po drugiej stroni i niech będzie to widać.
@dran2 tak to aneks. Czyli sugerujesz wersję 1 jako bardziej pasującą do salonu? boje się że ten szary ral będzie właśnie za dużo kuchni wprowadzał na część salonu
Czyli sugerujesz wersję 1 jako bardziej pasującą do salonu?


@gooway: Nie wiem jak wygląda salon, 1 całkiem zlewa się z szafkami. Salon jest taki sam? Sugeruję wersję 3, wyraźnie oddziel wizualnie salon od kuchni żeby nie sprawiać wrażenia że w niej mieszkasz.
@Voyo: I to w całej tej historii jest najważniejsze . Spokój w domu jest wart wszystkich pieniędzy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja po prostu nie lubię takich łapaczy kurzu jak masz po prawej na szafkach ¯\_(ツ)_/¯

@gooway pamiętaj o przypasowaniu baterii umywalkowej do okna, żeby dało się otworzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrFen właśnie zastanawiam się czy to koniecznie bo okno można umyć od zewnątrz z pozycji ogrodu, a obok są drzwi tarasowe które jedynie otwieram, a okno kuchenne raczej uchylam i zastanawiam się czy kiedykolwiek będzie potrzeba otworzyć je na oścież
@gooway nie dawaj tipona, tylko jak to będzie bardzo rzadko używane będziesz otwierać szafkę za dolna krawędź frontu. Wydaje mi się, że jednak jedynka wygląda bardziej spójnie.
@dawid110d nie żałujecie że tych górnych szafek (pawlaczów) nie zrobiliście wysuniętych do przodu? teraz z tym mam duży dylemat po dyskusji z kilkoma osobami xd
@gooway: Była taka opcja w projekcie, ale zrezygnowaliśmy, bo tak naprawdę to nie wysuwa się tych górnych szafek tylko robi się krótsze te dolne, przez co traci się w nich sporo miejsca roboczego. No i to właśnie tych dolnych używa się cały czas, trzyma się szklanki, talerze, itp., więc pasuje abym tam było jak najwięcej tego miejsca. A te górne to może otworzyliśmy z parę razy na razie xD