Wpis z mikrobloga

  • 23
Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wybrać do aneksu kuchennego, pomożecie? oczywiście szary kolor RAL taki sam jak pozostałe fronty z tyłu, wyszło ciemniej tylko przez ustawienie światła na wizualizacji.
Głosowanie poprzez polubienie komentarza

PS. dodam jeszcze że z tej samej płyty drewnopodobnej będzie szafka RTV pod TV w salonie, więc boję się trochę o przesyt. #mieszkanie #architektura #wnetrza #kuchnia #design #mirabelkopomusz #architekturawnetrz
gooway - Mirasy, Mirabele, nie mogę się zdecydować które fronty zewnętrzne "barku" wy...

źródło: comment_1631861700U32K7dd9s7nVRHY8eHS05H.jpg

Pobierz
  • 134
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@austra wizualizacje mam od wczoraj więc podejrzewam że nie, chyba że sam układ konsultowałem :D Co do okna, obok jest wyjście na taras z ogrodem, więc uznałem że okno w kuchni nie musi się otwierać na oścież, a umyć zawsze można z dworu, co o tym sądzisz? lepiej mimo wszystko żeby się otwierało całkowicie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gooway: jezeli nie planujesz tam krzesel, ani kopalnia butami, to biały jest spoko. Ale jeżeli to barek, to na białym froncie bardzo szybko będzie widać uszkodzenia od przypadkowych kopnięć.
  • Odpowiedz
  • 0
@gooway jak już jesteś przy rezygnacji z tego tip on, to pamiętaj o dodaniu jakiegoś dyskretnego uchwytu. Załatwiłem się tak w salonie, wywaliłem tip ony przy przeprowadzce, bo kot mi non stop otwierał przy bieganiu.
Tylko teraz jak otworzyć środkowe szuflady, zabudowane ze wszystkich stron? A w Twoim przypadku jest podobnie.

  • Odpowiedz