Wpis z mikrobloga

Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy mnie przerosła - wadium wpłaciło 90 osób.

https://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/538297

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre janusze pół polski przejechały. Dobrze, ze ja Musiałem tylko przejść przez ulice XD jak chcesz wiedzieć za ile poszedł to plusuj. #samochody #carboners #mustang #motoryzacja
Pobierz onemanarmy - Komornik ogłosił na dziś licytacje forda mustanga z '67. Ilość januszy m...
źródło: comment_1629796946AauMWXn5E5fXQy17d7kMb4.jpg
  • 174
@SuperMaslo: dlaczego nie mogą tego wystawić na Allegro albo jakimś innym internetowym serwisie aukcyjnym?


@Morf: Bo musisz wpłacić wadium żeby w ogóle wziąć udział w aukcji. Wystawiając na allegro miałbyś 5667734 śmieszków podbijających cenę dla zabawy lub zwycięzców nie zainteresowanych tak naprawdę kupnem.
@ste3: zglaszasz i nic z tym nie zrobia bo slowo przeciw slowu. Amatorsko nikt sie tym nie zajmuje. Tam sa uklady. Od zadnej cioci tylko od osob ktore czesto na licytacje chodza. Oczywicie jskies #!$%@? kupisz normalnie bez udziwnien ale lakome kaski i grubsze tematy to zorganizowane akcje.
@PeterFile widzę że nie ma sensu dyskutować. Powyżej 500k to już nieruchomości, tam to już w ogóle jest wszystko tak sformalizowane że szkoda gadać. Polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo musisz wpłacić wadium żeby w ogóle wziąć udział w aukcji. Wystawiając na allegro miałbyś 5667734 śmieszków podbijających cenę dla zabawy lub zwycięzców nie zainteresowanych tak naprawdę kupnem.


@ATAT-2: problem który nie istnieje, jakoś przez 30 lat licytacje na Allegro działają i nie potrzeba wadium i jakoś wszyscy są szczęśliwi ¯\(ツ)_/¯ nie widziałem żeby sklepy uciekały z Allegro bo mają 5667734 śmieszków którzy kupują i nie płacą.

różnica polega na
@ste3: widze wlasnie, bo nie wiesz jak wyglada to przy grubszej kasie. a co za roznica czy nieruchomosci.. . Jak wieksza kasa to masz graczy a i nie przypadkowych ludzi ktorym sie poszczesci.
Ty wiesz swoje a ja swoje.
Wlasnie te formalnosci sa po to by tacy jak ty wierzyli ze jest wszystko jak nalezy kiedy zdarzaja sie patologiczne sytuacje..
problem który nie istnieje, jakoś przez 30 lat licytacje na Allegro działają i nie potrzeba wadium i jakoś wszyscy są szczęśliwi


@Morf: ale ty naprawdę nie widzisz różnicy między aukcją komorniczą a sprzedawcą na allegro?

widziałem żeby sklepy uciekały z Allegro bo mają 5667734 śmieszków którzy kupują i nie płacą.


@Morf: z tydzień temu czytałem wrzutę Mirka któremu niezadowolony klient sabotuje biznes wygrywając każdą aukcje i nie płacąc. Ale tak,