Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję wsparcia #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem

Wczoraj zjadłam około 1000kcal, na kolację wypiłam tylko szklankę czystego, domowego rosołu. Do śniadania woda z cytryną, przed snem zioła na trawienie. Nic ciężkiego nie jadłam. Do tego byłam na fitnessie i jodze, czyli prawie 600kcal spalonych. Wypiłam ponad 2l wody, dla mnie to bardzo dużo.

Dzisiaj rano waga pokazuje 0.5kg więcej.

Mam wagę z pomiarem składu ciała. Pokazuje mi dzisiaj więcej tkanki tłuszczowej, mniej wody i mięśni niż wczoraj. Nie jestem przed okresem, ważyłam się dokładnie o tej samej porze dnia.

Pocieszcie ;(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114ad6fe0094b000bb21f58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 62
  • Odpowiedz
ZepsutaAzjatka: Acha a poza tym dodam że 1000 kcal dla kobiety to zupełnie za mało. Nie świruj bo #!$%@? się w anoreksje jak Ci ktoś napisał. Chudnij ale mądrze. Poza tym jak chcesz pocieszenia to Ciebie pocieszę, nie ma #!$%@? żebyś w dobę przytyła 0,5 kg, tak jak pisałem to może nawet zalezeć od sraki w dupie moja panno.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyMurzyn: > Ja biorę kanapkę z 2x szynką, plastrem twarogu + serek i mam na samym śniadaniu ok 530kcal, później obiad makaron i mięcho lub warzywa i mięcho i kolacja w sumie co drugi dzień, też kanapka.

Do tego DUŻO BIAŁKA


Zajebiście zdrowa dieta XD
Typie jak chcesz sobie tak jeść to śmiało ale nie radź innym w internecie bo ktoś sobie krzywdę zrobi.
Chleb bez wartości odżywczych, przetworzone mięso (na
  • Odpowiedz