Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję wsparcia #dieta #odchudzanie #chudnijzwykopem

Wczoraj zjadłam około 1000kcal, na kolację wypiłam tylko szklankę czystego, domowego rosołu. Do śniadania woda z cytryną, przed snem zioła na trawienie. Nic ciężkiego nie jadłam. Do tego byłam na fitnessie i jodze, czyli prawie 600kcal spalonych. Wypiłam ponad 2l wody, dla mnie to bardzo dużo.

Dzisiaj rano waga pokazuje 0.5kg więcej.

Mam wagę z pomiarem składu ciała. Pokazuje mi dzisiaj więcej tkanki tłuszczowej, mniej wody i mięśni niż wczoraj. Nie jestem przed okresem, ważyłam się dokładnie o tej samej porze dnia.

Pocieszcie ;(

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6114ad6fe0094b000bb21f58
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt
  • 62
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? warte są te wagi a wahania masy ciała to normalna rzecz. Nawet gdyby człowiek nie jadł absolutnie nic i #!$%@?ł cały dzień to nie ma żadnej gwarancji że następnego dnia waga będzie pokazywać mniej, to się rozkłada w czasie. 1kg na tydzień to dobry i rozsądny wynik, więc jeśli w ciągu jednego DNIA jest różnica 1kg to na pewno nie jest to tkanka tłuszczowa
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeszcze jedna dobra rada - oprócz ważenia się raczej raz na tydzień, zamiast codziennie - używaj do porównania procentów zamiast kg. Po jakimś czasie zobaczysz, że w kg czy tam g tracisz z tygodnia na tydzień coraz mniej, ale procentowo trzyma się na podobnym poziomie.
waż się codziennie


@Krystianek2k01: po co xD? to chyba jedna z głupszych rad jak byłem na dość mocnej diecie, ogólnie -34kg w dół, to kiedyś z ciekawości parę dni się tak ważyłem, nieraz i 1,5kg więcej miałem między dniami, bo zakwasy, bo woda nie zeszła, bo kupa w jelicie sobie siedziała - ważenie to raz na tydzień i jak wtedy nie widać -0,5-1kg to znaczy że dieta nie działa.