Wpis z mikrobloga

@majkkali: ja #!$%@?ę co za śmieć i tutaj powinien interweniować autobus... Kobieta doznała obrażeń czaszki i ma złamaną szczękę. Dodam że ten typ wszystko zaczał i ubliżał tej kobiecie. Gdzie #!$%@? byli faceci żeby go zatrzymać patusa do przyjazdu policji? Przecież jakbym był tam na miejscu to bym mu gilotynę założył aż by odpłynął i grzecznie by leżał patus...
@majkkali: widać że to jakiś poczciwy Janusz co stanął w obronie swojej kobiety żeby honoru nie stracić a ten cwaniaczek wyczuł że to leszczyk to się popisał. Do okoła też same #!$%@? co się boją. Ja bym go nie bił bo jeszcze mi by paragraf #!$%@? za pobicie, ale udusić takiego leszcza to sama przyjemność. Jeszcze w stójce jak Janek Błachowicz tego Clarka w Gdańsku.
@breskali: to jeszcze lepiej, a tak przy okazji kobiety mogą zobaczyć ile znaczy ten ich wzrost faceta, który jest dla nich tak ważny i zapewnia im poczucie bezpieczeństwa xD Typek o dobre pół głowy mniejszy jak nie więcej zniszczył wyższego od siebie. Jak nie jesteś wysportowany i nic nie trenujesz, jesteś ulańcem albo jak co drugi dzisiaj patyczakiem, to możesz mieć dwa metry a typ który jest pewny siebie i chodzi