Wpis z mikrobloga

Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to siniec (teraz wygląda tak), dodatkowo dzis dostal goraczki 39 stopni gorączki i ma biegunkę. Wie ktoś mniej więcej co to może być? Oczywiście w poniedziałek jedziemy do lekarza, no chyba ze jutro sie pogorszy to szpital. #medycyna #lekarz
Omega_ - Siema, mojego brata cos ugryzło 5 dni temu i od przedwczoraj zaczęło mu to s...

źródło: comment_1627083107cHI8Dymv5yW4oW9E6AgnjL.jpg

Pobierz
  • 154
@Omega_: ty jestes serio #!$%@?? Dziekujesz bo ci ktos napisal ze juz dawno powinienes byc z bratem w szpitalu? Wasze mózgownice nie potrafily same tego ogarnąć ze trzeba sie na wykopie pytac? Cud ze dozyliscie swoich lat.
@Omega_: ja miałam takie po meszkach. Samo przeszło.
Będziecie szli jeszcze raz do lekarza, w dzień, żeby wiedzieć czy ta nocna telefoniczna diagnoza poprawna? Bo nie wiem czy te antybiotyki potrzebne i w ogóle trafione.
A w ogóle powiedział lekarz co wystawia za diagnozę czy tylko leki przepisał?
Proszę nie uogólniajcie na wszystkich lekarzy niekompetencji jednostek. Jeśli ktoś uważa, że lekarz mógł zrobić to lepiej to krytykujcie jednostkę i na pewno zmieńcie lekarza na innego. Jest wiele dobrych specjalistów. Nie wiem jak teraz jest w POZ/NPL ale podstawą wizyty takiej jak ta powinno być obejrzenie tej nogi, albo chociaż przeprowadzenie odpowiedniego wywiadu. Trochę bez sensu że dawał receptę przez okienko skoro teraz są e-recepty, prędzej mógł skorzystać z tego okna,