Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 SPZOZ w Rybniku, pozdrawiam.

@Omega_: O kurła, służba zdrowia, psia mać! To już lepiej zapłacić za receptę z netu i wyjdzie na to samo bez czekania i telepania sie po nocach.
  • Odpowiedz
@Omega_: Mojego brata to samo #!$%@?ło kilka dni temu i też mu tak puchło i #!$%@?ło, laska w szpitalu mówiła że to plaga meszek czy czegoś takiego, dostał dwa zastrzyki i dopiero po nich zaczęło mu schodzić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@Omega_: #!$%@?... W połowie tego, co napisałeś pomyślałem "o, jak w Rybniku hehe", a Ty na końcu piszesz, że Rybnik. Ten #!$%@?ół tam jest umieralnią i gównem do zburzenia.
  • Odpowiedz
@Andrzejzzz

@Andrzejzzz
@Omega_
@Andrzejzzz wiecie gamonie, że rumień wędrowny nie puchnie? Nie panikujcie. Na 99% nie ma to nic wspólnego z boreliozą. Osobiście obstawiałbym różę, macie coś takiego jak szpital z oddziałem zakaźnym u siebie?

#!$%@?, człowiek zaspany to i 3 razy tego samego gościa oznaczy w komentarzu bo nie zwróci uwagi xD
  • Odpowiedz
@Andrzejzzz: iks de. Nie wiem czy trollujesz, czy jesteś takim panikarzem.
@Omega_: Badania w kierunku boreliozy robi się około 4 tygodnie po ukąszeniu kleszcza. Zdjęcie jest słabo zrobione, ale to raczej zasinienie + opuchlizna niż rumień. Niech brat idzie dziś do lekarza rodzinnego, może on go przyjmie na wizytę osobistą.
Nie zawracaj dupy karetkom, bo to się nie kwalifikuje.
  • Odpowiedz
  • 2
I oni dostają dodatki covidowe w postaci drugiej pensji miesięcznie! Ja pier&ile ()
  • Odpowiedz
@Omega_: Pisz skargę do rzecznika praw pacjenta, on naprawdę stawia lekarzy do pionu.

róża, to może być róża

@carlosglog: Kumpel miał ale wydaje mi się, że miał wyżej taką opuchliznę. 2 miechy się z tym gównem męczył. Z tym, że róża była u niego czerwona a nie sina.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Andrzejzzz: ten antyszczep i Jehowy #!$%@? jak zwykle farmazony. To żaden rumień xD
@Omega_: ale coś siermiężnego go #!$%@?ło więc warto do szpitala żeby dostać leki antyhistaminowe no i zawsze jest ryzyko wstrząsu anafilaktycznego.
  • Odpowiedz