Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem tu od prawie 11 lat ale pierwszy raz czuje że muszę coś z anonimowych napisać
Różowy pasek, 30 lat, po rozwodzie, dziecko 2 lata
Mój ex zniszczył nasze 7 letnie małżeństwo bo nie akceptował że urodzi się nam córka, do tego stopnia że skończyło się rozwodem z orzeczeniem o jego winie...
Dziecko praktycznie nie zna ojca bo on ją odwiedza co 3 miesiące
Obecna jego partnerka ma 2 synów których on traktuje jak własnych
Kiedyś wprost mi powiedział że zawiódł sie na mnie bo urodziłam córkę... Stałam się zerem w jego oczach
Na dzień dzisiejszy: pracuję w zawodzie za najniższą krajową w mieście powiatowym - umowa na zastępstwo po znajomosci, do pracy mam 50km, nie mam życia prywatnego bo córka z nikim nie chce zostać po całym dniu w żłobku, musiałam się wyprowadzić na wieś więc wszędzie daleko, moi rodzice pracują i mimo szczerych chceci z ich strony nie zawsze są w stanie mi pomóc, do tego wizyty u psychologa bo mąż znęcał się psychicznie i fizycznie (to że byłam w ciąży mu nie przeszkadzało)
Moje marzenia to tylko albo aż żeby przestać bać się ludzi (on zniszczył mi psychike) i powrót do dawnych warunków pracy i żeby córka na tyle ile mi się uda była szczęśliwa
Jeśli tu dotarłeś to dziękuję

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60f2dd80072fc8000a3ae3ce
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 134
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale ten debil wie, że płeć dziecka jest determinowana przez plemniki? Tak wracając do biologii z poziomu liceum, jak kobieta ma chromosomy XX a facet XY, to tylko plemnik może przekazać chromosom Y. Także to jego wina że wystrzelił nie tym co trzeba.
to cię zaskoczę przegrywie. Najgorsi bokserzy i psychole to niby porządni kolesie z pozoru, jak wy to na wykopie mówicie „dobry mireczek”, „dobry chłopak anon”. Latami potrafią jak spermiarze ubiegać się o kobietę by po ślubie przeistaczać się w bestie. Odbijają tym samym swoje niepowodzenia, być może to że każdego dnia jak to przegrywy dostawali manto w szkole. Nie znam ani jednego kolesia z takimi problemami co jest wysoki, przystojny i ma
Wasze niezrozumienie polega na tym że sobie nie potraficie wyobrazić ze ktoś się potrafi zmienić z dnia na dzień. 6 lat mogło być dobrze, idylla. Potem kolesiowi odwaliło - znam takich osobiście. Z kobietami jest ponownie. To nie jest tak ze chorzy ludzie są chorzy cały czas.


@Janusz_z_Rivii przecież ona nawet napisała, że ją bił i się nad nią znęcał, a i tak zrobili bachora. I nie, nie ma osób, które potrafią
Największą ofiarą jest dziecko, a nie matka i ja też mam dość srania bachorami na lewo i prawo, bo ktoś ma taki kaprys, a nie potrafi mu zbudować rodziny. Z opisu opki wynika, że gdyby facet nie odszedł, to dziecko miałoby zapewnione bicie i znęcanie się od ojca oraz samolubną matkę.
A to jest takie piękne podsumowanie, że aż przekleję:
@JimNH777

"ja OPce szczerze współczuję i rozumiem, że sytuacje są różne, ale
@srogie_ciasteczko: Nie, nie ma osób które potrafią grać całe życie XD mordercy posiadający rodziny i ukrywający to przed wszystkimi to pewnie wyjątek XD przecież widać ze chcecie dogryźć tej kobiecie wszelkimi możliwymi sposobami bo wybrała kogoś innego a nie was XD żałosne przegrywy którym tylko wykop został by ktoś przeczytał chociaż ich zale XD
Btw. wszyscy piszą, że płeć zależy od plemnika, ale o ile mnie wiedza biologiczna nie myli, to komórka jajowa też ma wpływ na to, który plemnik się do niej dostanie.

Tutaj artykuł o tym:
https://www.news-medical.net/amp/news/20200611/The-egg-decides-which-sperm-fertilizes-it.aspx

Chyba jeszcze do końca nie wiemy jak to dokładnie działa. Ale szukając powyższego artykułu, znalazłem też różne sprzeczne bzdury. Np. inny artykuł mówił o tym, że komórka może odrzucić plemniki i musi się przyzwyczaić do spermy swojego
Przegryw będzie mnie pouczał o nienawiści? XD nowe, nie znałem XD nienawiść do wasze drugie imię


@Janusz_z_Rivii o już mnie zdążyłeś przegrywem nazwać? Pięknie pokazałeś swoją nienawiść. Nie jestem już przegrywem, byłem nim, ale po latach pracy i terapiach udało mi się rozwinąć. Ale pluj dalej.
@AnonimoweMirkoWyznania: tak na poważnie i bez beki myślałaś chociażby chwilowo o jakiejś formie prostytucji? Jeżeli to nie godzi zbytnio w Twoją moralność, a kontaktów ze znajomymi specjalnie nie masz (więc tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś by się dowiedział) to mogłabyś za pieniądze z tego opłacić jakieś studia/kursy/odłożyć na nieruchomość. Wiele jest tego form poprzez zdjęcia i filmiki (nawet buzi nie musisz pokazywać), seks telefony, sponsoring, do tych kończących się na kontaktach
OP: Dziękuję że Wasze wypowiedzi, ten drobny odsetek porównujący mnie do p0lka mam w nosie więc nie musicie dalej czytać
Przy rozwodzie pomógł mi adwokat
Alimenty są wyższe niż się spodziewałam wiec do czasu aż ojciec czegoś nie odwinie to córka będzie mogła chodzić na dodatkowe zajęcia czy rozwijać swoje pasje w zależności co będzie ją interesowało
W ramach wyjaśnienia, "cyrk" rozpoczął się gdy już było pewne że to dziewczynka, a
Wykopki wyzywające kobiety od p0lek to takie idealne materiały na partnera i męża oraz ojca a na ich tagach tylko divy dupy z przypadku i przegryw XDDD Wypierają, że facet stał się przemocowcem bo sami marzą o tym by się wyżyć na jakiejś kobiecie. Na szczęście żadna ich nie chce to wyzywają się na anonimowych różowych albo piszą wysrywy kierowane do tych mistycznych p0lek.
@AnonimoweMirkoWyznania: Opko! Nie wiem po co w ogóle gadasz z tymi ludzkimi #!$%@?, którzy nigdy w życiu za rękę kobiety nie trzymali a o seksie i dzieciakach gówno wiedzą.

1. Przemoc fizyczna (jakakolwiek) to poza zwykłym #!$%@?ństwem jest przejaw słabości. Takiej słabości, że głowa mała.
2. Porzucenie Kobiety ze WSPÓLNYM dzieckiem szczególnie, gdy ono jest małe to #!$%@?ństwo.
3. Porzucenie Kobiety z powodu płci dziecka... to to już mi się we