Wpis z mikrobloga

Nawet w grze widać jak działa inflacja xD Nikita #!$%@?ł ekonomię rozdając setki tysięcy dolarów zwykłym scavom i od razu są efekty. Jeśli ktoś nie wie o co chodzi na załączonym obrazku już wyjaśniam xD

Produktem jest apteczka Salewa. Pierwsza oferta od góry to cena w "państwowym" sklepie z ceną ustaloną odgórnie na około 23 tys. rubli. Produkt sprzedawany jak za komuny na kartki, każdy gracz może kupić maksymalnie 5 sztuk na jedną dostawę do sklepu. Jak widzimy oferta jest na czerwono, bo wszystkie już wyszły i nawet jak masz kartki to #!$%@? kupisz bo więcej nie ma xD

Kolejne oferty to już rynek wtórny gdzie Salewę możemy kupić od innych graczy (spekulantów xD) po 80 tys. i cena szybko rośnie do 100k+, a jeszcze wczoraj, kiedy każdy pracował na siebie bez socjalnej manny z nieba można to było kupić bez problemu sporo poniżej 20k xD

Tak się kończy rozdawnictwo pieniędzy, głosujcie dalej tak jak głosujecie i będziecie to samo mieć w Polsce xD
Proste xD

#escapefromtarkov #pcmasterrace #bekazpisu #ekonomia
Banderoza - Nawet w grze widać jak działa inflacja xD Nikita #!$%@?ł ekonomię rozdają...

źródło: comment_16245862370NRK0uFb1HwQ14o3k1VKrg.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@try_catch_finnaly:

Nikita jeszcze nic nie potwierdził, podobno wipe ma nie być.

Na reddicie też w sumie większość mówi o tym że trzeba będzie jeszcze poczekać.

@Banderoza: Imo trochę bełkot, szczególnie że farmiąc rajderów w podziemiu Reserve można wydropić miliony IFAKów i innych pierdół.

No i trzeba też pamiętać że na Reservie i Customsach masz spawny leków to już wogóle.
  • Odpowiedz
@Thome: Szczerze mówiąc nie chce mi się wierzyć, że nie zrobią resetu po takim zamieszaniu z eventami. No ale zobaczymy. Osobiście wolałbym żeby poczekali aż GPU uda mi się kupić :D
  • Odpowiedz
@Banderoza: Trochę przypomina mi to sytuację w jednej grze gdzie można w 5 minut zarobić ok 30k z 20k wkładu własnego poprzez sprzedawanie innym graczom przedmiotów od NPC, które są limitowane do 640 dziennie...
  • Odpowiedz
@KaMaTwo: Można było tak robić i w tej grze kiedy jeszcze nie było ograniczenia na flea markecie do przedmiotów "Found in raid". Pamiętam jak skupowałem rzeczy barterowe do weapon case i sprzedawałem go na flea. Pamiętam, że w ten sposób dorobiłem się tak ciężkiego hajsu, że potem nawet nie miałem na co to wydawać :P
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Banderoza: Pamiętam jak kilkanaście lat temu grałem w Metina i podczas pewnego eventu zwoje do do ulepszania dropiły jak szalone, co przyczyniło się do spadku cen o ponad 50%. To było moje pierwsze spotkanie z niewidzialną ręką wolnego rynku xD
  • Odpowiedz