Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eskim0s: po to żeby komfortowo korzystać z bardziej wymagających aplikacji i żeby nawet po kilku latach telefon był cały czas w pełni sprawny, mam kilka telefonów Apple, mam jeszcze więcej z Androidem i SE przebija znaczną ilość flagowców Androidowych, które miały później premierę - Samsung S8 od roku jest już prawie nieużywalny dla mnie, potrafi się przycinać nawet przy używaniu podstawowych rzeczy jak dzwonienie, o korzystaniu z bardziej wymagających aplikacji, graniu
@Templar: Jak nie dbasz o swój smartfon to się nie dziw że się zacina.

Android jest systemem zaawansowanym, dla osób co lubią wiele funkcji, ogromną ilość edycji wedle swojego uznania, zatem jak nie lubisz tego to po co kupujesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Eskim0s: no tak, bo Ty wiesz jak ja telefonu używam i jak o niego dbam xD Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że nie lubię Androida, odniosłem się tylko do tych bzdur, które wypisywałeś o iPhonach, bo w przeciwieństwie do Ciebie używam od wielu lat używam codziennie zarówno iOSa, jak i Androida i widzę wady i zalety każdego systemu, przez moje ręce przewinęły się już setki telefonów, codziennie używam kilku różnych i
@Anoniemamowy: Bądź fanbojem ajsrona
bądź ruchany w dupsko po kukle same na każdym kroku przez firme do której walisz konia, firmie po drugiej stronie barykady coś nie wyszło raz na ruski rok, zesraj sie na wykopie:

HYHYHY JAK TAM XIAOMI FAJNY HYHYHY JAK TAM ANDROIDKI BIEDAKI HYYHYHY FAJNIE TAK? FAJNIE MASZ? NIE DZIAŁA CI? HY HHYHYHYHY

Ja #!$%@? jaka #!$%@? ameba XD
@Templar:

Usługi Google i wszystkie inne aplikacje Google z roku na rok stają się coraz bardziej zasobożerne i kilkuletnie flagowce z 8 GB RAMu zaczynają działać jak jeszcze w starszy iPhone że śmiesznymi 2 GB RAMu


Android = zaawansowany system = większe wymagania = trudniejsze w ogarnięciu optymalizacji = więcej błędów
Ios = system ograniczony = niskie wymagania = łatwy w ogarnięciu optymalizacji = mniej błędów

@mikigal:

Ah te wyolbrzymianie
@Eskim0s: a no tak, lepiej miec funkcje ktorych ani razu nie uzyjesz bo sa po prostu useless. Jakiej funkcji brakuje ci w ios, ktora jest na androidzie i jej uzywasz?
To twoje aawansowany system = większe wymagania to tez tak po #!$%@?. Linux jest zdecydowanie bardziej zawaansowany od calej reszty OS, a porownaj sobie wymagania
@mikigal:

To twoje aawansowany system = większe wymagania to tez tak po #!$%@?. Linux jest zdecydowanie bardziej zawaansowany od calej reszty OS, a porownaj sobie wymagania


Windows jest najbardziej zaawansowanym systemem na PC/laptopy, zaś Android na smartfony/tablety.

Jakiej funkcji brakuje ci w ios, ktora jest na androidzie i jej uzywasz?


Pisałem wcześniej.