Wpis z mikrobloga

@Eskim0s: No to prostu napisz że Cię nie stać i poszukaj sobie pracy zamiast wylewać swoje żale o brak Irdy i że ci się trudno wgrywa kalwi i remi na telefon.

Mnie nie stać na Porsche, ale nie będę wszystkim wmawiał że to dlatego ze w Porsche nie ma ssania a w maluchu jest i że "ta funkcja jest dla mnie potrzebna".
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Nie no faktycznie, zapomniałem, że dla Was dwa lata wsparcia aktualizacjami, to wielkie osiągnięcie. Nie to co w tym przepłaconym Apple, które wspiera aktualizacjami do najnowszego softu tego samego dnia, co flagowce, iPhona 6s z 2015 i iPada Air2 z 2014 roku
  • Odpowiedz
@fastmotion: Stać mnie, ale nie będę tego czegoś kupować...
Wolałem ostatnio kupić za 2500zł Mi10T pro 5G, z którego jestem bardzo zadowolony.

@MZ23:

Było głośno niedawno jak różnego wyglądu osoby, smartfon się odblokował, więc FACEid jest najgorszym zabezpieczeniem.

nie muszę nigdzie szukać odcisku palca


Nie trzeba szukać.
W aktualnym smartfonie mam po boku i widać go z daleka.
  • Odpowiedz
@Anoniemamowy: Najłatwiej je obejść... dać twarz jako na zdjęciu, wykrywa.
Był filmik gdzie facet pokazuje na swoich córkach (obie wyglądają inaczej) że ich ,,ajfony" odblokowują się bez problemu, nawet jak strzelają różne miny.
  • Odpowiedz
@malinq: O nie jaka szkoda, że mam dodatkową funkcje, dzięki której mogę przejmować kontrolę nad wieloma urządzeniami, które mają pilot w zestawie.

Idąc Twoim tokiem:
Bluetooth powstał w 1999 roku więc też jest stary...
USB 3.1 powstał w 2008 roku, to trochę jest lat temu, a co dopiero starsze...
  • Odpowiedz