Wpis z mikrobloga

@shaku79: porównywałem sobie aparaty między mi 10 a iPhone 12 pro i muszę powiedzieć że straszna bieda ze strony Apple. W dzień jakiś tam wielkich różnic nie ma, dopóki się nie przybliży, jednak w w nocy to niebo a ziemia na korzyść tańszego Xiaomi, na zdjęciach widać więcej niż na żywo. Jedyne co spodobało mi się w iPhone, to linia obrony właściciela że zdjęcia z Xiaomi są nienaturalne bo za jasne,
@Anoniemamowy: Jest coś takiego jak błąd, a to może wystąpić wszędzie.

Im bardziej skomplikowane coś (urządzenie, system) tym większa szansa na więcej błędów.
Nigdy nie odejdę od androida, ponieważ ma funkcje których nie ma ios, a je używam.
Wolę wydawać kasę na parametry, a nie na logo i słabe parametry (Apple).

@Eskim0s:
Co takiego używasz?
@stateknaniebie: Brak przycisku/funkcji odblokowania fona lub aplikacji przez odcisk palca, brak irda, specjalne do urządzeń Apple wejścia, słaba kompatybilność z produktami innych firm, trudniejsze lub niemożliwe wgrywanie piosenek, filmów, gier (i instalacja ich) przez PC, android daje wolność wyboru aplikacji domyślnych, znacznie więcej opcji wizualnych (ekran startowy, wygaszacz), Always-On Display, asystent Google jest znacznie lepszy niż Siri, problem w instalacji aplikacji z zewnątrz, ceny urządzeń z ios są znacznie wyższe, mimo
Mi9 ma lepsze wsparcie


@Eskim0s: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@szanowany_warszawiak: Ale akurat z tą ceną w stosunku do parametrów ma rację. Ile razy rozmawiam z jakimś bardziej świadomym użytkownikiem iPhone to jedyne do czego będzie się brandzlować to ten procesor, jednocześnie nie przyjmując do wiadomości że reszta podzespołów w tych telefonach jest często dosyć daleko za konkurencją ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zamierzam prowadzić tu wojenek, bo integracja softu z ekosystemem u Apple to pierwsza klasa,
@szanowany_warszawiak: ekran (wielki nocz jak i ramki, brak aod, 60 Hz (dobra teraz ma być więcej, ale ile za konkurencja ), aparat nie najlepszy mimo że droższych telefonów niż iph za bardzo nie ma, wolniejsze szybkie ładowanie od konkurencji, zarówno po kablu jak i bezprzewodowe, nie wiem czy jest zwrotne ładowanie bezprzewodowe ? Tyle mi przychodzi z brzegu. Mniejszej baterii nie wymieniam, bo jednak ios jest lepiej zoptymalizowany niż android pod