Wpis z mikrobloga

zaintrygowany przedwczorajszym wpisem autorstwa @pieczarrra pod tagiem #papierosy postanowiłem sprawdzic, obalic jakies potencjalne mity i wydac subiektywna opinie na temat kuleczek aromatyzujacych do szlugow
1) kulki firmy FUMO do nabycie w #zabka w smakach: mentolowe i jagodowe, na opakowaniu napisane ze do papierosów ziołowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) cena 8.99 za pojemniczek ze 100 (słownie: stoma) kulkami, wychodzi wiec na pewno taniej niż wkladki aromatyzujace ktorych cena sie wacha juz nawet do trzech złotych a uzycie jest teoretycznie jednorazowe
1a) to odnosnie wspomnianego wpisu: pani kasjerka uprzejmie poinformowala ze kulki nie "zaczely sie pojawiac" ale sa juz od paru miesiecy w czynnej sprzedazy
2) do kazdego opakowania dolaczony plastikowy pstryczek do robienia dziurek w filtrach, uzycie niewygodne, a dodajac do tego najtansze opakowanko na kulki ktorego dziurka sprawia ze leca jak kulki do pistoletow z odpustu sprawia ze poprawne wyjecie jednej kuleczki w nawet minimalnym pospiechu jest praktycznie niemozliwe
3) kulka mentolowa duzo bardziej wyczuwalna od tej jagodowej, ktorej jedyna zaleta jest to ze ladnie pachnie filterek po zniszczeniu kapsulki
4) po wlozeniu dwoch kuleczek (tzn. mentol + jagoda) i uzyciu ich smak bardzo podobny do tego co oferuja cygaretki winstony jagodowe z wbudowanymi kulkami (rowniez do nabycia w trafikach zabki w cenie 8.50 za 10 cygaretek), no ale na dluzsza mete duzo taniej no i mozna palic zwykle szlugasy a nie te ohydne cygarety wiec tutaj plus
5) kulki duzo lepiej oddaja smak przy: a) wykorzystaniu "grubych" papierosow, te cienkie maja gorszy cug i gorzej sie z nich ciagnie, to zadna nowosc b) pokreceniu minimalnie przy dziurce by byla wieksza, to jeszcze podpunkt do szerszego stestowania - byc moze roznica zaistniala z racji uzycia innej marki papierosów (winstony vs camele)

zapraszam do dyskusji i wlasnych opinii, moze ktos uzywa innych kulek i by polecil?
#gownowpis #recenzja
minecraftkoxik2008 - zaintrygowany przedwczorajszym wpisem autorstwa @pieczarrra pod ...

źródło: comment_16240012297B2VAaHdzT0ENUBSsVksiC.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: O, a to ciekawe, że aż od paru miesięcy :) Pewnie zależy od samych żabek, bo np. w mojej okolicy (3 żabki wokół, każda maks. 10 minut od domu) w ogóle nie mają, ale już obok pracy niebieskiego są.

Rozglądałam się przy okazji w necie i znalazłam stronkę mentol.click. W przyszłym miesiącu chyba obczaję sobie ten ich aplikator, bo choć z "wykałaczką" można mieć po jakimś czasie wprawę, to jednak
  • Odpowiedz