Wpis z mikrobloga

  • 0
@cinqq hahah, kojarzę asa z Putki co co rano się po prostu zatrzymywał na pasie Chałubińskiego i miał w dupie, że z tyłu korek się robił pod Rondo ONZ
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TributeToJanuszKalodont:

@cinqq brzydzenie się konfidenctwem jakie uprawiasz i szukaniem atencji w necie, to nie patusiarnia tylko przejaw jakiegoś tam wychowania w wolskiej tradycji. Gdybyś był odważny tobyś typowi zwrócił uwagę a nie robił zdjęcia z przyczajki i szczycił się tym w necie. Dbaj człowieku o trawniki, chodniki, ale nie donoś na ludzi pracy. Mogę się założyć że nie doniósłbyś na klientów mieszczącego się za rogiem klubu nocnego czy zwykłych żuli parkingowych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cinqq policjanta w radiowozie to możesz w pałkę pocałować. Magiczna formuła "wypełnianie obowiązków służbowych" i idziesz do domu, oczywiście zaraz napiszesz że wniesiesz skargę do naczelnika, naczelnik takich jak Ty poczęstuje makowcem #pdk i spuści na drzewo...tępić to możesz w necie, jestem na 200% pewny że nie podszedlbyś do mnie, choćbym ci w dużym pokoju zaparkował...

@TributeToJanuszKalodont: parkuj zatem tylko na chodniku! to się spotkamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@TributeToJanuszKalodont:

@cinqq a wiesz że to dobry pomysł, nie ma jak wykryć konfiturę i obkleić jego podobizną okoliczne podwórka...

@TributeToJanuszKalodont: i właśnie potwierdziłem że jesteś patusem który nie powinien istnieć w społeczeństwie, bo jesteś w stanie popełniać wykroczenia o których pisałeś że pochwalasz tylko po to by kogoś "dojechać", wstyd że tacy ludzie istnieją. Oczywiście kolejna sprawa jest taka że dostaniesz jeden mandat i od razu będziesz grzecznie parkował XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cinqq: szkoda ze nie bylo tam samochodozy to by zrobil porzadek z kapciem xD i nie rozumiem jak mozna bronic bulkarza, #!$%@? ze moze potracic jakas stara babcie albo pieknego pieska bo ich nie widac
  • Odpowiedz
@cinqq hehe no idź dalej donosic


@Paczelokinka: bardzo dobrze powiedziała, codziennie zdjęcie (można wrzucać za pomocą aplikacji 19115) koniecznie z datą i jak za jakiś czas zaczną do nich docierać seria mandatów to się ogarną
inaczej się nie da
  • Odpowiedz
@cinqq: ja zawsze w takich sytuacjach mam mindfuck. Z jednej strony nienawidze oficjeli miejskich, czy tez policji, ktora tylko jest silna wobec slabych, ale meneli za kolkiem nienawidze podwojnie. I moja niemiecko-szwajcarska krew sie uruchamia wtedy i zawsze pozwoli pstryknac mi zdjecie takim cepom. Bo kazdy jest czlowiekiem, kazdy moze zrozumiec, ale takie cos to ponizej piet.
  • Odpowiedz