Wpis z mikrobloga

@cinqq: takie rozmawianie jest jak woda na mlyn. janusz pomyslal, ze cie przegadal.

Polakow nie mozna prosic i z nimi rozmawiac (dlatego jak slysze, ze Polacy chca rozmawiac z PiSem i im tlumaczyc bledy, ze zle robia, to mam jedno wielkie iks de), Polakow trzeba skubac z tych groszy. Mandaty w Polsce co prawda o 10x za niskie, ale jak taki ktos dostanie 3-5 mandatow, nazbiera punktow, to za miesiac bedzie
@cinqq: Nie dostrzegam tam kolein. Chodnik jest gdzieniegdzie pofałdowany, ale miejsca wgłębień (na przykład bezpośrednio przy słupie lub bezpośrednio przy śmietniku) wykluczają, że powstały przez jazdę dostawczakiem. Poza tym nadal nie wiem, skąd twoje przekonanie, że to akurat jazda tym samochodem miałaby zniszczyć chodnik. Tam po prostu nie ma żadnych zniszczeń, a ty najwyraźniej - być może z braku zajęć lub z chęci uprzykrzania innym życia - masz jakieś poczucie obowiązku
Chcesz powalczyć z patologią? Idź na drugą stronę ulicy i wygoń żuli parkingowych spod "Paragrafu"...odwagi nie starczy prawda?


@TributeToJanuszKalodont: ahh typowe myślenie. Walczysz z parkowaniem na trawniku? Weź się też za rowerzystów, pieszych na czerwonych światłach i bóg wie kogo.

Nie kminie tego podejścia, że jak ktoś chce coś dobrego zrobić to nagle spada na niego 50 innych spraw za które powinien się wziąć.

Tobie przeszkadzają żule parkingowe? Idź tam i
@cinqq: masz rację skoro ma specjalne miejsce na rozładunek tzn drogę od zaplecza to tam powinien się znajdować chodnik zdecydowanie uszkodzony przez auta z tej piekarni i mam nadzieję że właściciel naprawi na swój koszt chodnik
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Paczelokinka: jak można być tak ograniczonym xD Tłumacze Ci bardzo prosto: Chodnik jest tak zaprojektowany, że może wytrzymać pieszych i rowerzystów. Jeśli przez 5 lat będzie tam wjeżdżał dostawczak to się wszystko #!$%@? i będzie to trzeba remontować. Nie wiem czy wiesz ale kosztów tego remontu nie poniesie piekarnia a miasto Warszawa. Za kasę z remontu można by zrobić inny chodnik....
zrobić coś dobrego? Gdzie ten sparówialy konfident, twojej proweniencji chce zrobić coś dobrego? Znalazł ofiarę i donosi na gościa gdzie się da od jego pracodawcy do policji. Nic dobrego nie robi tylko się sra, do ciężko pracującego człowieka...


@TributeToJanuszKalodont: A to czemu ty kozaczku nie pójdziesz do żuli na przeciwko i nie zrobisz czegoś dobrego w twoim mniemaniu? Każdy inaczej 'dobro' postrzega.
Zamiast wyzywać ludzi, sam rusz tyłek.
@TributeToJanuszKalodont: jak ci tak źle było w Warszawie i się przeprowadziłeś i ci tam tak dobrze to po #!$%@? mieszasz się w sprawy byłego miasta? Zdecydowanie ci to nie służy bo potrafisz tylko szczekać jak #!$%@? jamniczek za zamkniętą bramą, szczerzyć zęby i odrgażać się "spotkaniem na Woli", chociaż dobrze wiesz, że do żadnego spotkania nigdy nie dojdzie XDDD
@heidd: Spójrz sobie na filmik wrzucany przeze mnie kilka postów wyżej. Dostawczak cofający na chodniku, również z dostawą. Gdyby nagrywający się nie ruszył, potrącenie gotowe.

Stop cham wrzucał kiedyś też podobnego delikwenta co to zrównał znak drogowy z ziemią. Jeśli nie widzi metalowego pręta wysokiego na 2,2m to sam sobie odpowiedz czy zobaczy człowieka stojącego na chodniku.
@ATAT-2 słowa typowego konfident xd ty nie możesz to czemu ma dostawca moc co nie xd


@Paczelokinka: ALe przepraszam które słowa? Że typ bez dodatkowych uprawnień jest zobowiązany do przestrzegania prawa dopóki takowych nie dostanie? Rzeczywiście, konfident ze mnie pełną gębą w takim razie.
mnóstwo codziennie osób tak robi


@Paczelokinka: Mnóstwo osób codziennie na świecie też sra w miejscach publicznych, kradnie i gwałci. To też twoi idole i wzory do naśladowania?

nara


@Paczelokinka: już chyba 3 raz się ze mną żegnasz dzisiaj ale wciąż wracasz jak bumerang skomentować co raz to nowe posty xD
@cinqq: kiedyś tacy ludzie jak ty nie chwalili się donosicielstwem bo byli narażeni na ostracyzm społeczny zazwyczaj byli to byli ormowcy i ogólnoe stare dziady którym się nudzi. Teraz mamy XXI wiek i internet i ludzie chwalą się czymś szukając poklasku co kiedyś wywoływałoby grymas obrzydzenia na twarzy. Twoje oburzenie jest nieadekwatne do szkód jakie ten człowiek mógł wyrządzić na chodniku. Podejrzewam, że walnąłeś z ucha dlatego kierowca dostał mandat. Samo