Wpis z mikrobloga

Mi chodzi o sytuacje jak ta na obrazku, przecież kierowca w takiej sytuacji jest zawsze mega ostrozny, bo wie że każda sytuacja to jego wina.


@tabee:

@Euphor: Wstawiałem w innym wpisie jeden z ostatnich filmików Stop Chama z analogicznej sytuacji. Teraz pomyślcie, jak to by się skończyło gdyby na miejscu nagrywającego stał ktoś niespodziewający się takiej akcji, chociażby tyłem. Albo najzwyklejsza staruszka wolno chodząca czy dziecko.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: No nie powinien tu cofać, szczególnie, że chyba nie ma kamerki skoro się pcha jak za nim stoi pieszy już. Ciekawe czy maja miejsca na dostawy czy wszyscy wjeżdżają tak pod ten sklep.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@unfolding nie robię w tym, za to widziałem, jak robili u mnie chodnik+pas do parkowania, to się nie bawili w jakieś mocniejsze "budowle" w miejscu parkowania samochodów i nic się z tym nie dzieje, nie zapada się itd, a robione było z 10 lat temu

@Heady1991: Dowód anegdotyczny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@cinqq ktoś Cię straszy? Po prostu stwierdzam upadek obyczajów na Woli i północnym Śródmieściu. Kiedyś konfidenctwo było ciężkim grzechem w tamtych rejonach...Dziś konfidenci szczycą się donosicielstwem w internecie. Jestem niemal pewien że jesteś słoikiem, bo chłopak z Woli, nawet jeśli nie byłby klimaty, nie chwaliłby się czymś takim...

@TributeToJanuszKalodont: z Woli z Woli, chyba podniesienie się obyczajów, patusiarnia to coś co trzeba zwalczać! a te Wolskie prawilniaki to cwane tylko na
  • Odpowiedz
@TributeToJanuszKalodont: Tak, gość ciężko pracuje, ale kolega pisze wyżej, że jest miejsce wyznaczone do dostaw a chodnik przez takie wjeżdżanie jest cały #!$%@?. Rozumiem, że chłop nie staje sobie tam dla jaj, tylko jest w pracy, ale jak ma miejsce wyznaczone na dostawę to nie może sobie wjechać pod drzwi. Poza tym to bułki w skrzynkach a nie pianino, byle jaki wózek i sobie idziesz z tym na luzie.
  • Odpowiedz