Wpis z mikrobloga

#silownia #trening #testosteron #dieta #mikrokoksy Ktoś z was stosował suplementacje testosteronem ? Jaki ma wpływ na sylwetkę podczas treningów, czy wpływa na poprawę np. zarostu na twarzy lub wypadnie włosów na głowie ? Co polecacie ? Tabletki, zastrzyki ? Jakiego typu dla poczaątkującego ? Jakie udało wam sie zdobyć efekty z czasem, jakich używacie środków ? Wady i zalety z waszego doświadczenia.
  • 12
  • Odpowiedz
@elperson: nikt nie #!$%@?, ze sie #!$%@? zna. Po prostu jezeli nie jestes obyty z silownia a widzisz w tyvh srodkavh zloty lek na sylwetke rodem z insta u fit gwiazdek to proste, ze kazdy bedzie odradzac ze wzgledu na zdrowie.
  • Odpowiedz
nikt nie #!$%@?, ze sie #!$%@? zna. Po prostu jezeli nie jestes obyty z silownia a widzisz w tyvh srodkavh zloty lek na sylwetke rodem z insta u fit gwiazdek to proste, ze kazdy bedzie odradzac ze wzgledu na zdrowie.


@BillyGugu: Robiłem sobie badania jakieś pół roku temu i wyszło mi że mam obniżony, a chciałbym go chociaż unormowac a najlepiej utrzymać gdzieś w górnej granicy normy ;p
  • Odpowiedz
@legion1991: na poczatek podstawy
1. Dieta
2. Eliminacja stresu
3. Poprawa kultury snu
4. Aktywnosc fizyczna
Tym poprawisz poziom w sposob naturalny. Tabletki to pic na wode nie wazne jak pieknie beda wychwalane i reklamowane.
  • Odpowiedz