Wpis z mikrobloga

@KREM_Z_BROKUL: Przecież gość po lewej jest fajnie wyrzeźbiony i wcale nie jest szczypiorem. Widziałeś prawdziwego chuderlaka? Gość po prawej wprawdzie włożył mnóstwo pracy w swój wygląd (za co mu chwała) ale jest za bardzo rozbudowany, łapy ma jak King Kong.
  • Odpowiedz
@sohee: lol, ten po lewej jest wyrzeźbiony? Wiesz, że jak chłopak/dziewczyna schudnie do takiego stopnia, że będą mieli 6% tłuszczu w ciele to będzie im widać mięśnie?:D Tylko, że wtedy to nie jest rzeźba tylko bycie szczypiorem
  • Odpowiedz
@Ned: my #coolstory

zawsze chciałem urosnąć, bo zawsze byłem chudy.. i zawsze mnie to w-------o. Chciałem też rozjechać tych wszystkich cweli co mnie kiedyś męczyli w gimbazie - jeden nawet przez Wisłę s--------ł.. ale to już historia. Teraz chodzę zawsze z głową do góry, wiem co jestem wart i dobrze mi z tym. W międzyczasie znalazłem kobietę swojego życia.. chociaż chodziłem z nią do podstawówki xD Jak tak patrze to żaden wielki wyczyn, po jakimś czasie zacząłem to bardzo lubić, teraz nie mogę się doczekać treningu - jak uzależnienie :D moja rada, jak nie chce Ci się iść na siłownię -> nie myśl o tym, po prostu idź i rób co zaplanowałeś, uśmiech pojawi się sam. Miałem o tyle lepiej, że nie mam tłuszczy i nie miałem więc nie bawię się z dietą tylko jem jak najwięcej.. Co ciekawe nigdy nie chodziłem na siłownie z prawdziwego zdarzenia, zawsze po piwnicach z kumplami..

podsumowując -> wcale nie czuję się lepszy od kogoś kto wygląda gorzej, czuje się lepiej ze sobą i o to tutaj toczy się
Sarza01 - @Ned: my #coolstory 

zawsze chciałem urosnąć, bo zawsze byłem chudy.. i za...
  • Odpowiedz
@karbowski: wyżej też dałem link do tego co zrobiłem przez ostatni prawie rok po 8 miesięcznej przerwie od siłowni.

podciąganie, wiosłowanie - w różnych konfiguracjach.. -> TYLKO WOLNE CIĘŻARY. nigdy nie ćwiczyłem na maszynach.
  • Odpowiedz