Wpis z mikrobloga

Czas na mały update dotyczący wymiany baterii w Mi 9 w CCS. Kurier odebrał ode mnie telefon w poniedziałek koło 17. Dzisiaj w południe dostałem go już z powrotem także cały proces przeszedł ekspresowo. W serwisie wymieniono baterię na nową, zgodnie z moim opisem problemu (zbyt szybkie rozładowywanie się, krótki czas pracy na baterii). Tak więc podwójnie cieszę się, że kupiłem telefon w Chinach. Nie dość, że na tamten czas zapłaciłem za niego o jakieś ~600 zł mniej niż w Polsce, to jak widać gwarancja jest w pełni respektowana w Polsce. Tak więc gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to nie ma się nad czym zastanawiać tylko wypełniać formularz i zamawiać kuriera. Jeszcze doprecyzuję jedną rzecz: w wysyłce umieściłem jedynie telefon i ładowarkę. Nie dołączałem żadnego dowodu zakupu - cała weryfikacja została oparta o numer IMEI.

#xiaomi #mi9 #miui #ccs #ccsonline #gwarancja
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arnate: o panie, ja 3 lata temu czekałem MIESIĄC na wycenę wymiany ekranu w wysłanym do ccs rn5. Jak już dostałem wycenę i zgodziłem się na wymianę to poszło ekspresowo, ale miesiąc czekania na wycenę to śmiech na sali. Może się ogarnęli przez ten czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Arnate jaki miałeś sot jak oddawałeś telefon? Myślałem, że gwarancja na baterię to 6 miesięcy. Sam mam mi9 i chętnie bym wymienił baterię bo jest słabiutko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@emitar: Ciężko mi powiedzieć ile to było dokładnie, ale normą było już to że musiałem ładować 2 razy dziennie. Wcześniej przy podobnym użytkowaniu raz na dzień albo i rzadziej. Baterię, jak i całe urządzenie obowiązuje normalna, 24-miesięczna gwarancja.
@bad_motherfucker: Jeśli pytasz o samą "budę" to telefon wygląda bez zmian - stan dokładnie taki, w jakim go wysłałem. Co do baterii to na pierwszy rzut oka jest spory przeskok, pasek naładowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: wiem wiem, dlatego zaznaczyłem że offtop lekki ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem się pochwalić bo nie ma zbyt wielu użytkowników RN10PRO na wykopie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arnate: orginalna czy jakąkolwiek? dzwoniłem wypytać co i jak na infolinię i babka nic o tym nie wspominała..