Wpis z mikrobloga

Czas na mały update dotyczący wymiany baterii w Mi 9 w CCS. Kurier odebrał ode mnie telefon w poniedziałek koło 17. Dzisiaj w południe dostałem go już z powrotem także cały proces przeszedł ekspresowo. W serwisie wymieniono baterię na nową, zgodnie z moim opisem problemu (zbyt szybkie rozładowywanie się, krótki czas pracy na baterii). Tak więc podwójnie cieszę się, że kupiłem telefon w Chinach. Nie dość, że na tamten czas zapłaciłem za niego o jakieś ~600 zł mniej niż w Polsce, to jak widać gwarancja jest w pełni respektowana w Polsce. Tak więc gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to nie ma się nad czym zastanawiać tylko wypełniać formularz i zamawiać kuriera. Jeszcze doprecyzuję jedną rzecz: w wysyłce umieściłem jedynie telefon i ładowarkę. Nie dołączałem żadnego dowodu zakupu - cała weryfikacja została oparta o numer IMEI.

#xiaomi #mi9 #miui #ccs #ccsonline #gwarancja
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@poh: Wysłałem z oryginalną. Przez telefon też nikt nic nie wspominał o ładowarce... Dorzuciłem na wszelki wypadek.
@nieograniczony: Myślę, że nie powinno być z tym problemu. Najlepiej zadzwonić na infolinię CCS, podać numer seryjny lub IMEI i zweryfikują w moment w systemie. Swoją drogą odważnie, że kupowałeś telefon od Bestcena ( ͡° ͜ʖ ͡°)