Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem jedna z perełek polskiej i warszawskiej patodeweloperki do tej pory. Deweloper postawił nowy blok, którego ściana znajduje się dokładnie 6,3 m od balkonów osiedla już istniejącego. Cała inwestycja reklamowana jest hasłem "bliżej niż myślisz" xDDD źródło
#patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie #warszawa #rembertow #nieruchomosci
Lolenson1888 - Moim zdaniem jedna z perełek polskiej i warszawskiej patodeweloperki d...

źródło: comment_1619941379YfUglPktQvqtgU76rn1iKs.jpg

Pobierz
  • 164
@Precypitat są ogólne prawne rozwiązania jeśli chodzi o domy i są całkiem sensowne (odległości od granicy działki, od okien sąsiedniego budynku) ale w przypadku domów wielorodzinnych czy tam bloków to zapisy ustawy pozwalają na takie budownictwo jak na obrazku i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@Lolenson1888: mam mieszane uczucia. Z jednej strony #!$%@? mnie taka deweloperka, chałtura i wciskanie jak największej liczby mieszkań na jak najmniejszej powierzchni, bez myślenia o konsekwencjach.
Ale z drugiej strony, #!$%@? mnie jak niektórzy kupują mieszkania. #!$%@?, wkładasz pół miliona, w kredycie na 40 lat, a kupujesz tak bardzo z dupy, bez sprawdzania, czytania o planach, standardzie deweloperskim, zagospodarowaniu terenu, hałasie, etc. Ludzie kupują mieszkanie pierwsze lepsze, bez zainteresowania, a potem
Unik4t - @Lolenson1888: mam mieszane uczucia. Z jednej strony #!$%@? mnie taka dewelo...

źródło: comment_1619951350MrUrpmVxmiNOoYDOE9CweS.jpg

Pobierz
@Unik4t:

Dokładnie, kojarzę ta inwestycje - babka dobrze wiedziała co będzie miała za oknem, były tam mieszkania droższe i tańsze, wzięła ewidentnie tańsze - ma to za co zapłaciła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To nie jest tak ze mieszka sobie tam spokojnie od dawna i nagle jakiś zły deweloper przyszedł i z zaskoczki postawił jej blok przed nosem( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Precypitat: jak ostatnio napisałem o tym, że powinny być przepisy regulujące ten syf, żeby nie psuć infrastruktury miast i nie robić kurników dla Polaków, to mnie od komuchów wyzwali. Nie warto XD

@chusteczki_do_higieny_intymnej: przecież są takie przepisy, po pierwsze warunki techniczne, po drugie plan miejscowy/wz. To że gminy nie uchwalają sensownych planów w to wina tylko i wyłącznie urzędników. Z drugiej strony skoro wszystko się sprzedaje, to czemu deweloper miałby