Wpis z mikrobloga

Siema Mirki, szukam słuchawek BT, bądź na kablu (usb-c) dousznych. Tylko muzyka. W domu mam Bayerdynamics DT990 PRO i jestem bardzo, bardzo zadowolony, niestety na dwór ich nie wezmę. Chciałbym coś o podobnej charakterystyce, czyli neutralne, bez faworyzowania żadnej z pasm (dlatego JBL odpadają od razu). Chciałbym wydać w okolicach 300 zł, ale rozważę też droższe warianty (wolałbym nie, bo przy dziecku i psie będzie łatwo zgubić/ uszkodzić i byłoby szkoda)

Głównie będą zakładane na krótkie przechadzki pieszo, ale też do odsłuchu mixu, bo produkuję muzykę, dlatego zależy mi na neutralnych barwach, bądź wyłączeniu wspomagaczy.

Myślalem o:
https://www.empik.com/sluchawki-sony-wf-xb700-bluetooth-sony,p1245622000,elektronika-p
bo są w dobrej cenie, albo Jabra 65T, ale może możecie polecić coś innego?

#muzyka #rap #sluchawki #produkcjamuzyki #sprzetaudio #audio #xkom #mediaexpert #empik
Pobierz weeden - Siema Mirki, szukam słuchawek BT, bądź na kablu (usb-c) dousznych. Tylko muz...
źródło: comment_1619039998a6dkLPZrWJ4UaHp0BJ43Ls.jpg
  • 7
@Kokos dokładnie tak jest ale nie dajmy się zwariować. Robiąc muzę ludziom muszę być świadomy że większość ludzi słucha z bt więc muszę wiedzieć jak to gra ( ͡º ͜ʖ͡º)
@weeden: nie wiem bo tws to chyba masa innych czynników niż tylko dźwięk, right? Fit, ładowania, zasięgi, inne duperele. Crin ocenia tylko wartości soniczne, przy czym jest to jeden z niewielu recenzentów którym można zaufać (podejście, metodologia, doświadczenie, topowy bias-reduction itd.) w tym zakresie.