Wpis z mikrobloga

#szczepienia #bialystok #covid19

Jeżeli ktoś ma pilną potrzebę zaszczepienia się, to w punkcie USK Skłodowskiej-Curie 24A jest możliwość dopisywania się do listy osób spoza harmonogramu. Z wcześniejszym zarejestrowaniem się, rejestracja czynna 8-16. Mówiąc wprost, starsze roczniki, które mają już teraz możliwość zaszczepienia, mają wyjebongo, chętnych wśród nich jest mało i mnóstwo szczepionek jest utylizowanych. W dodatku przyjeżdżają w nadmiarze. Pfizer, Moderna, Astrazeneca. Także nie ma problemu z dopisaniem się w każdym wieku i zaszczepieniem. Normalny legal, praktyka dozwolona odgórnie, nic szemranego, pełnowartościowe szczepionki, nikomu nie zabiera się jego szczepionki (dopisuję, żeby nie było, że Janda itp.). Wczoraj ponad połowa szczepionych, to byli ludzie z młodszych roczników.
Z kolei w puncie przy ul. 1000cia PP w Revicie jest możliwość zaszczepienia się na koniec dnia, ok godz. 20, gdy zostają niewykorzystane szczepionki, bo ktoś się nie stawił, bo zrezygnował. Tu z kolei z miejsca, bez rejestracji, ale bez gwarancji, że akurat będzie. Pfizer, Astrazeneca.

Wpis ma charakter jedynie informacyjny. Komentarze szurów usuwam.
  • 96
Na Żurawiej ponoć także można skorzystać, na zasadzie dzwonią, że jest wolna dawka i masz się stawić za chwilę. Info nie potwierdzine.

W USK aktualny czas oczekiwania na SMS z ustalonym terminem, to dwa tygodnie, a później 3,4 dni do szczepienia. Jeżeli ktoś się zapisze, proszę o info czy coś się zmieniło z terminami. Wcześniej dostawało się SMS jeszcze tego samego dnia.
@KanapkaPL: Ja skorzystałam, bo mam ojca, który trzecie święta spędził wydygany samotnie w domu, bo oczywiście na święta jest znowu fala i się bał, że go zarazimy. I się nie widujemy... Jest schorowany i w jego przypadku raczej dobrze by się nie skończyło. Sam w swojej miejscowości czeka długo na szczepienie, mimo że jest już jego kolej, bo tam z kolei przyjeżdża 30 szt tygodniowo i jeszcze dopiero szczepią seniorów. A
@UczulonaNaAbsurd: mam nadzieje ze nie usuniesz : wczoraj starsza sąsiadka przyszła na chate i mówi ze jest po szczepionce (astrazeneka) i od tamtej pory ma rożne NOP-y + 1 zawał serca. Historia prawdziwa postanowiłem sie podzielic bo te same miasto i może ktoś przemyśli decyzje 2 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)